Fibabanka Çağrı Merkezi Personelleri Aradığını Duyurdu!

Fibabanka banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı duyuruda çağrı merkezi personellerine ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

0
fibabanka-cagri-merkezi-personelleri-aradigini-duyurdu

Fibabanka banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı duyuruda çağrı merkezi personellerine ihtiyaç duyduğunu bildirdi.

Fibabanka Yeni Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor

Banka personel alımları ile ilgilenenler Fibabanka’nın duyurusuna da ilgi gösterdiler. Çağrı Merkezi Performans Geliştirme Yönetmeni aradığını bildiren Fibabanka banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aradığı şartları da belirtti. Buna göre başvuru sahiplerinin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olması öncelikli şart olarak aranıyor. Adayların ayrıca finans ürünleri ve süreçler ile ilgili bilgi sahibi olması, çağrı merkezinde satışın artması hakkında yeni fikirler üretebilecek olması, analitik düşünce sahibi, yeniliklere açık ve yaratıcı olması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, takımın motivasyonuna katkı sağlayacak kişiler olması da isteniyor. Fibabanka iş ilanları duyurusunda başvuru yapacak olanların Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanan, sözlü ve yazılı iletişimde başarılı adayların başvurularının değerlendirmeye alınacağını da belirtiyor. Erkek adaylarda aranan şart askerlik görevlerini yapmış olmaları şeklinde göze çarpıyor.

Fibabanka Çağrı Merkezi İş Başvuruları

Fibabanka Çağrı Merkezi iş başvurusu yaparak kariyer planına bir bankada devam etmek isteyen adaylar yapılan inceleme sonucunda işe alınmaları halinde satış süreçlerinin geliştirilmesinde görev alacaklar. Fibabanka Çağrı Merkezi’nde hizmet ve satış sürecini takip etmek, geliştirmek ve raporlamak, yenilik gereken noktaları belirleyerek projeler üretmek, çalışanların performansını takip etmek, motivasyonlarının üst seviyede olması için gerekli aksiyonları almak gibi görevler üstlenecekler. Fibabanka iş başvuruları 9 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-cagri-merkezi-performans-gelistirme-yonetmeni-2176878

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın