Ana SayfaSigorta İş İlanlariAllianz Sigorta Çevik Ekip Üyesi Yeni Personeller Arıyor!

Allianz Sigorta Çevik Ekip Üyesi Yeni Personeller Arıyor!

Allianz Türkiye tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Çevik Ekip Üyesi olarak alımlar yapılacağı bildirildi.

-

Allianz Türkiye tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Çevik Ekip Üyesi olarak alımlar yapılacağı bildirildi.

Allianz Türkiye Yeni Personel Alımları Yapıyor

Allianz Türkiye sigorta iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda hiyerarşik yapıdan uzak, her bir üyenin işinden yüzde 100 sorumlu olduğu çevik organizasyon yapısında yer almak üzere ekip arkadaşları aradıklarını belirtti. Sigorta iş başvurusu yaparak Allianz Sigorta Çevik Ekip’te yer almak isteyen kişilerin hangi şartları yerine getirmesinin istendiği de bildirildi. Allianz Türkiye iş ilanları ile ilgilenen ve iş başvurusu yapacak olan adayların ürünler ve ilgili süreçler hakkında planlama yapabiliyor olmasını, ihtiyaçları öncelik sırasına koyarak belirlemesini, pazardaki değişen dinamikleri yakından takip etmesini, yeni ürünler ve süreçler ile ilgili fikirler üretmesini, ekip için belirlenen satış hedeflerinin gerçekleşmesi için çözümler üretmesini ve ekip arkadaşlarının gelişimine katkı sağlamasını istiyor. Allianz Türkiye iş başvurusu yapacak olan adayların üniversite mezunu olması gerekirken, adaylarda deneyim şartı aranmıyor.

Allianz Türkiye İş Başvuruları

Allianz Türkiye bünyesinde çalışmak, sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen adayların başvuruları 2 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Allianz Türkiye’nin dünya genelinde 70 farklı ülkede 148 binden çok personeli bulunuyor. Bunlardan bir olmak için başvuru yapacak olan adayların adeta sigortacılık sektörünün okulunda iş yaşamlarına yön verecekleri de Allianz Türkiye tarafından yapılan duyuruda belirtiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/allianz-sigorta-a-s-cevik-ekip-uyesi-2255255

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler