Aksigorta Ticari Satış Yöneticisi Personeller Arıyor!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Ticari Satış Yöneticisi ihtiyacı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Ticari Satış Yöneticisi ihtiyacı bildirildi.

Aksigorta Yeni Personel Alımları Yapacağını Duyurdu

Aksigorta’nın yaptığı sigorta iş ilanları kapsamında yeni personeller işe alınacak. Yapılan duyuruda sigorta iş başvurusu sahibi adayların hangi şartlara uygunluğunun gerektiği de bildirildi. Buna göre adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adaylar ayrıca B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen kişiler arasından seçilecek. Sigorta iş ilanları ile ilgilenen ve Aksigorta’nın bu duyurusuna başvuru yapan kişilerde aranan diğer özellikler Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanıyor olmak, ticari ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olmak, ilişki yönetiminde ve insan ilişkilerinde başarılı olmak, şehir içinde ve şehir dışında seyahat için herhangi bir engeli bulunmamak olarak sıralanıyor. Aksigorta tarafından başvuru yapan ve incelme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personellerin hangi görevleri alacakları da belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Aksigorta Ticari Satış Yöneticisinin Görevleri

Aksigorta bünyesinde ve sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni personeller Ticari Satış Yöneticisi olarak çalışacaklar. Aksigorta’nın hedefleri çerçevesinde bankaların ve acentelerin ticari segmentlerindeki çalışmalardan sorumlu olmak acente ve şube ziyaretleri gerçekleştirerek potansiyel müşterilere ulaşmak, müşteri ziyaretleri yapmak, ticari müşterilere ait bütün satış faaliyetlerini yönetmek, gerekli olması halinde banka ve acentelerde eğitimler vermek, risk analizlerini yapmak gibi görevler üstlenecekler. Aksigorta iş başvurularını 28 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-ticari-satis-yoneticisi-istanbul-anadolu-bolge-2210413

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.