Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta Ticari Satış Yöneticisi Personeller Arıyor!

Aksigorta Ticari Satış Yöneticisi Personeller Arıyor!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Ticari Satış Yöneticisi ihtiyacı bildirildi.

-

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Ticari Satış Yöneticisi ihtiyacı bildirildi.

Aksigorta Yeni Personel Alımları Yapacağını Duyurdu

Aksigorta’nın yaptığı sigorta iş ilanları kapsamında yeni personeller işe alınacak. Yapılan duyuruda sigorta iş başvurusu sahibi adayların hangi şartlara uygunluğunun gerektiği de bildirildi. Buna göre adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adaylar ayrıca B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen kişiler arasından seçilecek. Sigorta iş ilanları ile ilgilenen ve Aksigorta’nın bu duyurusuna başvuru yapan kişilerde aranan diğer özellikler Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanıyor olmak, ticari ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olmak, ilişki yönetiminde ve insan ilişkilerinde başarılı olmak, şehir içinde ve şehir dışında seyahat için herhangi bir engeli bulunmamak olarak sıralanıyor. Aksigorta tarafından başvuru yapan ve incelme sonucunda işe alımı sağlanan yeni personellerin hangi görevleri alacakları da belirtiliyor.

Aksigorta Ticari Satış Yöneticisinin Görevleri

Aksigorta bünyesinde ve sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen yeni personeller Ticari Satış Yöneticisi olarak çalışacaklar. Aksigorta’nın hedefleri çerçevesinde bankaların ve acentelerin ticari segmentlerindeki çalışmalardan sorumlu olmak acente ve şube ziyaretleri gerçekleştirerek potansiyel müşterilere ulaşmak, müşteri ziyaretleri yapmak, ticari müşterilere ait bütün satış faaliyetlerini yönetmek, gerekli olması halinde banka ve acentelerde eğitimler vermek, risk analizlerini yapmak gibi görevler üstlenecekler. Aksigorta iş başvurularını 28 Nisan 2019 tarihine kadar kabul edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-ticari-satis-yoneticisi-istanbul-anadolu-bolge-2210413

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler