Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Telefonda Satış Yapacak Personeller Aradığını Duyurdu!

Denizbank Telefonda Satış Yapacak Personeller Aradığını Duyurdu!

Denizbank banka iş ilanları ile telefonda satış yapacak yeni personeller aradığını duyurdu.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank banka iş ilanları ile telefonda satış yapacak yeni personeller aradığını duyurdu.

Denizbank Telefonda Satış Temsilcisi Alımı Detayları

Denizbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun Telefonda Satış Temsilciliği olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan duyuruda yeni personellerde aranan şartların neler olduğu, işe alındıktan sonra hangi görevleri alacakları ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu da belirtildi. Buna göre Denizbank banka iş başvurusu sahiplerinin en az lise mezunu olması gerekiyor. Adayların ayrıca 30 yaşını aşmamış, telefonda satış yaparak yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek beceriye sahip, ikna yeteneği güçlü, iletişimde becerikli, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısı sahibi, iş disiplini olan ve Microsoft Office uygulamalarına hakim kişiler olması gerekiyor. Denizbank iş ilanları içinde olan bu duyuruyla ilgilenen erkek adaylarda aranan şartın askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerektiği de belirtiliyor.

Denizbank Yeni Personel Alımı Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Denizbank bünyesinde kariyer yapmak ve telefonda satış yaparak yeni müşteri kazanımı sağlamak isteyen adayların başvuruları ilgili departman tarafından 24 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek. Yeni personeller Denizbank telefonda satış bölümünde kalite standartları çerçevesinde müşteri ilişkilerinin güçlenmesi ve Denizbank ürün ve hizmetlerinin satışından sorumlu olacaklar. İşe alınan yeni personeller bu pozisyona dair detayı bilgi almak için DenizdeKariyer sosyal medya hesabını takip edebilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-telefonda-satis-temsilcisi-2270234

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...