Denizbank Telefonda Satış Yapacak Personeller Aradığını Duyurdu!

Denizbank banka iş ilanları ile telefonda satış yapacak yeni personeller aradığını duyurdu.

0
denizbank-telefonda-satis-yapacak-personeller-aradigini-duyurdu

Denizbank banka iş ilanları ile telefonda satış yapacak yeni personeller aradığını duyurdu.

Denizbank Telefonda Satış Temsilcisi Alımı Detayları

Denizbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun Telefonda Satış Temsilciliği olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan duyuruda yeni personellerde aranan şartların neler olduğu, işe alındıktan sonra hangi görevleri alacakları ve son başvuru tarihinin ne zaman olduğu da belirtildi. Buna göre Denizbank banka iş başvurusu sahiplerinin en az lise mezunu olması gerekiyor. Adayların ayrıca 30 yaşını aşmamış, telefonda satış yaparak yeni müşteri kazanımı sağlayabilecek beceriye sahip, ikna yeteneği güçlü, iletişimde becerikli, insan ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yapısı sahibi, iş disiplini olan ve Microsoft Office uygulamalarına hakim kişiler olması gerekiyor. Denizbank iş ilanları içinde olan bu duyuruyla ilgilenen erkek adaylarda aranan şartın askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerektiği de belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!

Denizbank Yeni Personel Alımı Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Denizbank bünyesinde kariyer yapmak ve telefonda satış yaparak yeni müşteri kazanımı sağlamak isteyen adayların başvuruları ilgili departman tarafından 24 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek. Yeni personeller Denizbank telefonda satış bölümünde kalite standartları çerçevesinde müşteri ilişkilerinin güçlenmesi ve Denizbank ürün ve hizmetlerinin satışından sorumlu olacaklar. İşe alınan yeni personeller bu pozisyona dair detayı bilgi almak için DenizdeKariyer sosyal medya hesabını takip edebilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/denizbank-telefonda-satis-temsilcisi-2270234

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın