Ana SayfaDiğer İş İlanlarıÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Bilişim Personelleri Aradığını Duyuruyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Bilişim Personelleri Aradığını Duyuruyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen kamu iş ilanları bilgilendirmesinde bilişim personelleri arandığı bildirildi.

-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen kamu iş ilanları bilgilendirmesinde bilişim personelleri arandığı bildirildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımları

Bakanlık tarafından yapılan iş ilanları kapsamındaki duyuruda sözleşmeli bilişim personellerinin istihdam edileceği bildirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yeni personellerde aradığı nitelik, özellik ve genel şartları da bildirdi. Yeni personeller Bakanlığa bağlı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapacaklar. Düzenlenecek olan sözlü sınav sonucunda 9 kişi sözleşmeli bilişim personeli olarak kamuda görev yapmak üzere işe alınacak. Kamu personel alımı iş başvurusu sahiplerinin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na uygun olması, üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik – Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru yapacak adayların diğer hangi mesleki niteliklere v bilgilere sahip olmasının istendiği de duyuruda detaylı olarak belirtiliyor.

Bakanlık Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kamuda kariyer yapmak isteyen, analitik düşünebilen, sorun çözme yeteneğine sahip, ekip çalışmasına yatkın, stresli ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, yedekleme ve depolama sistemleri hakkında bilgili olan, dokümantasyona önem veren adayların başvurularını değerlendirmeye alacağını da belirtiyor. Başvurudan önce csb.gov.tr internet adresinden başvuru formu alınması ve eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekiyor. Bu form ve diğer belirtilen belgeler ile birlikte 29 Nisan 2019 – 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’ne bizzat ya da posta yoluyla yapılacak başvurular kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilan_menu.aspx?b7c10efc-27ac-4a1c-9a41-339b0cf1b3ac

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler