Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Yeni Gişe Yetkililerini İşe Alacağını Bildirdi!

Akbank Yeni Gişe Yetkililerini İşe Alacağını Bildirdi!

Akbank banka iş ilanları ile yapılan duyuruda Gişe Yetkilisi personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

-

Akbank banka iş ilanları ile yapılan duyuruda Gişe Yetkilisi personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Akbank Gişe Yetkilisi Personel Alımları

Banka personel alımları yapacağını duyuran Akbank açık pozisyonun Gişe Yetkilisi olduğunu belirtti. İstanbul – Avrupa yakasında ikamet etmesi istenen banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan diğer şartlar da Akbank tarafından bildirildi. Buna göre örgün üniversite bölümlerinde 4 yıllık lisans eğitimi almış olmak öncelikli şart olarak dikkat çekiyor. Adaylarda aranan özellik ve nitelikler kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olmak, güler yüzlü, dinamik olmak, iletişimde etkin beceri sahibi olmak, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek olmak, ekip halinde çalışmaya yatkın olmak olarak sıralanıyor. Akbank kariyer planlarına bankacılık alanında Gişe Yetkilisi pozisyonunda devam etmek isteyen başvuru sahiplerinin son 6 ayda düzenlediği bir sınava katılmamış veya Akbank iş görüşmesi mülakatında başarısız olmamış olmasını da istiyor. Akbank’ın İstanbul – Avrupa yakasındaki şubelerinde Gişe Yetkilisi olarak görev alacak olan yeni personellerin başvuruları bekleniyor.

Akbank Gişe Yetkilisi İş Başvuruları Son Tarih

Akbank iş ilanları kapsamındaki bu duyuru için başvurular 15 Nisan 2019 tarihine kadar kabul ediliyor. Akbank bünyesinde çalışacak olan yeni personeller müşterilerin taleplerine göre para yatırma – para çekme – para transferi – fatura ödemeleri – çek senet ödemeleri gibi tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirmekten sorumlu olacaklar. Yeni personeller Akbank şubelerinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/akbank-gise-yetkilisi-istanbul-avrupa-2216733

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler