Vakıf Katılım Bankası Türkiye Geneli İş Başvurularını Kabul Ediyor!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Türkiye geneli iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Türkiye geneli iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

Vakıf Katılım Bankası Genel Başvuru

Vakıf Katılım Bankası’nın banka iş ilanları duyurusunda Türkiye’nin her ilinden banka iş başvurusu yapılabildiği bildirildi. Vakıf Katılım iş ilanları içinde yer alan bu duyuruya başvuru yapacaklar Banka tarafından gelecek dönemlerde oluşacak açık pozisyonlara değerlendirilecek. Başvuru sahibinin özellik ve niteliğine uygun pozisyonda istihdam sağlanacak olması halinde iletişim bilgilerinden kendilerine geri dönüş sağlanacak. İş ilanları ile ilgilenen ve bu ilana başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin örgün eğitim veren bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca katılım bankacılığı alanında çalışmış ve deneyimli olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, analitik düşünebilmesi, faizsiz bankacılığın prensiplerini benimsemiş olması gerekiyor. Vakıf Katılım Bankası iş başvurusu yaparak öz geçmişinin Banka’nın datalarında yer almasını isteyen erkek adaylarda aranan özellik ise askerlik hizmetinin tamamlanmış, muaf ya da en az 2 yıl ertelenmiş olması şeklinde dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası 150 Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

Vakıf Katılım Bankası İş Başvuruları Son Tarih

Vakıf Katılım Bankası bünyesinde, katılım bankacılığı alanında kariyer planlayan adaylar 27 Mayıs 2019 tarihine kadar bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Başvuru sırasında çalışma istedikleri pozisyonun ve şehrin neresi olduğunun bir ön yazı ile belirtilmesi gerekiyor. Vakıf Katılım başvuru yapan, ancak daha önce bir bankada çalışmamış olan adayların davet edilmeleri halinde banka sınavı ile sınanacağını da bildiriyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.