Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası Türkiye Geneli İş Başvurularını Kabul Ediyor!

Vakıf Katılım Bankası Türkiye Geneli İş Başvurularını Kabul Ediyor!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Türkiye geneli iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

-

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Türkiye geneli iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

Vakıf Katılım Bankası Genel Başvuru

Vakıf Katılım Bankası’nın banka iş ilanları duyurusunda Türkiye’nin her ilinden banka iş başvurusu yapılabildiği bildirildi. Vakıf Katılım iş ilanları içinde yer alan bu duyuruya başvuru yapacaklar Banka tarafından gelecek dönemlerde oluşacak açık pozisyonlara değerlendirilecek. Başvuru sahibinin özellik ve niteliğine uygun pozisyonda istihdam sağlanacak olması halinde iletişim bilgilerinden kendilerine geri dönüş sağlanacak. İş ilanları ile ilgilenen ve bu ilana başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin örgün eğitim veren bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Başvuru sahiplerinin ayrıca katılım bankacılığı alanında çalışmış ve deneyimli olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, analitik düşünebilmesi, faizsiz bankacılığın prensiplerini benimsemiş olması gerekiyor. Vakıf Katılım Bankası iş başvurusu yaparak öz geçmişinin Banka’nın datalarında yer almasını isteyen erkek adaylarda aranan özellik ise askerlik hizmetinin tamamlanmış, muaf ya da en az 2 yıl ertelenmiş olması şeklinde dikkat çekiyor.

Vakıf Katılım Bankası İş Başvuruları Son Tarih

Vakıf Katılım Bankası bünyesinde, katılım bankacılığı alanında kariyer planlayan adaylar 27 Mayıs 2019 tarihine kadar bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Başvuru sırasında çalışma istedikleri pozisyonun ve şehrin neresi olduğunun bir ön yazı ile belirtilmesi gerekiyor. Vakıf Katılım başvuru yapan, ancak daha önce bir bankada çalışmamış olan adayların davet edilmeleri halinde banka sınavı ile sınanacağını da bildiriyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler