Ana SayfaSigorta İş İlanlariBNP Paribas Türkiye Geneli Sigorta Personelleri Arıyor!

BNP Paribas Türkiye Geneli Sigorta Personelleri Arıyor!

BNP Paribas yaptığı sigorta iş ilanları duyurusunda Türkiye genelinden yapılacak iş başvurularını kabul ettiğini duyurdu.

-

BNP Paribas yaptığı sigorta iş ilanları duyurusunda Türkiye genelinden yapılacak iş başvurularını kabul ettiğini duyurdu.

BNP Paribas Türkiye Geneli Yeni Personeller Arıyor

Merkezi Fransa’nın başkenti Paris’te olan dünyanın en büyük finans ve bankacılık kuruluşlarından olan BNP Paribas tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Türkiye’nin her yerinden iş başvurularının kabul edileceği, başvuru yapanların bilgilerinin datalarında saklanarak gerekmesi halinde kendilerine iş görüşmesi daveti yapılacağı bildirildi. BNP Paribas sigorta iş başvurusu yapacak olanların üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun olmasını tercih ediyor. Adayların ayrıca Segem ya da BES sertifikalarına sahip olması da isteniyor. Tercihen 1 – 2 yıllık deneyime sahip olmaları, ikna yeteneklerinin gelişmiş, iletişim becerilerinin üst seviyede olması, problem çözme yeteneğinin olması, sonuç odaklı çalışacak olması, ekip çalışmasına uyumlu olması, planlama ve organizasyon kabiliyetinin gelişmesi, motivasyonunu yüksek tutması ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışması da gerekiyor. Erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş veya 1 yıl tecil ettirmiş olmaları da Vakıf Katılım tarafından belirtilenler arasında yer alıyor.

Vakıf Katılım Bankası İş Başvuruları

Kariyer planına katılım bankacılığı alanında devam etmek isteyen Vakıf Katılım Bankası tarafından işe alınacak olan Sigorta Danışmanları 15 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. Başvuru yapan kişilerin öz geçmişleri Vakıf Katılım Bankası’nın datasına kaydedilecek ve açık pozisyonlar ortaya çıktığında adaylara belirttikleri iletişim bilgilerinden ulaşılarak görüşme sağlanacak.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/bnp-paribas-cardif-sigorta-danismani-turkiye-geneli-2027836

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler