Ana Sayfa Banka İş İlanları Türkiye Finans Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası Gişe Yetkilisi Personel Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

-

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Gişe Yetkili Yardımcısı olduğunu bildiriyor. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Gişe Yetkili Yardımcısı Alımı için Aranan Şartlar

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Samsun şubesinde göre verilmek üzere Gişe Yetkili Yardımcısı alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Buna göre kariyer hedeflerinde faizsiz bankacılık alanında görev almak olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Adayların;

  • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi, İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler gibi bölümlerinden mezun olması,
  • Doğum tarihi 01.01.1993 ve sonrası olması,
  • Yeniliklere ve gelişime açık olması,
  • Kendini sürekli geliştirmeye istekli olması,
  • Ekip halinde çalışmaya uyum sağlaması,
  • Microsoft Office uygulamalarına hakim olması
  • Samsun‘da ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Gişe Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların Uşak ilinde ikamet ediyor olması gerekiyor. yeni personeller fon toplama, nakit bankacılık işlemleri, EFT – havale, döviz alım satım, vergi ve fatura ödemesi alma gibi işlemlerden sorumlu olacaklar. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 26 Kasım 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-samsun-sube-gise-yetkili-yardimcisi-2588787

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,334BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
28TakipçilerTakip Et
2,405TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler