Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Genel İş Başvurularını Kabul Ediyor!

Eureko Sigorta Genel İş Başvurularını Kabul Ediyor!

Eureko Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusunda genel iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

-

Eureko Sigorta tarafından yapılan sigorta iş ilanları duyurusunda genel iş başvurularının kabul edildiği bildirildi.

Eureko Sigorta Her Pozisyondan Başvuruları Kabul Ediyor

Eureko Sigorta sigorta personel alımları ile ilgili yaptığı duyurusu Genel Başvuru niteliği taşıyor. Şirket, yaptığı bilgilendirmede sigortacılık alanında kariyer yapmak isteyen kişilerin başvurularını kabul ettiğini bildiriyor. Genel Başvuru ile ilgilenerek Euro Sigorta bünyesinde çalışmak üzere sigorta iş başvurusu yapacak olan kişilerin özgeçmişleri şirketin datasına kaydedilecek. Açık pozisyonlar oluşması durumunda kendilerine geri dönüş sağlanarak iş görüşmesi daveti yapılacak. Eureko Sigorta duyurunun belli bir pozisyona ait olmadığını, sigortacılık alanında her pozisyon için başvuru yapılabileceğini de belirtiliyor. Eureko Sigorta’ya iş başvurusu yaparken önemli noktanın hangi pozisyonda çalışmak istendiğinin ve tercih edilen departmanın hangisi olduğunun başvuruya ilave edilecek bir ön yazı ile bildirilmesi gerekiyor.

Eureko Sigorta Genel İş Başvuruları

İş ilanları çerçevesinde Eureko Sigorta tarafından yayınlanan duyuruya sigortacılık alanında deneyimli ya da deneyimsiz adaylar başvuru yapabiliyorlar. Yapılan başvurular şirket tarafından gerekli hallerde değerlendirilmek üzere saklanıyor. Kendilerine dönüş sağlanan adayların sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacakları da aynı duyuruda belirtiliyor. Eureko Sigorta işe alacağı yeni personellere hafta içi günlerde 09:00 – 18:00 saatleri arasında görev veriyor. Yeni personeller Özel Sağlık Sigortası, Kaza Sigortası, Bireysel Emeklilik Sigortası, Hayat Sigortası ve yemekhane gibi fırsatlardan da yararlanabiliyorlar. Eureko Sigorta genel iş başvuruları 2 Mayıs 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-genel-basvuru-2255243

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler