Denizbank Lise Mezunu Kredi Tahsilat Asistanı Aradığını Duyuruyor!

Denizbank banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı alımı yapacağını açıkladı.

Denizbank Lise Mezunu Yeni Personeller Arıyor

Denizbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonun Bireysel Krediler Tahsilat Asistanlığı olduğu bildirildi. Denizbank banka iş başvurusu sahiplerinde aradığı özellikleri ve şartları da belirtti. Buna göre kariyer planlarına bir bankada devam etmek üzere iş başvurusu yapmak isteyen adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Adayların ayrıca 28 yaşını geçmemiş olması da gerekiyor. Denizbank işe alımlarla ilgili yaptığı bilgilendirmede ikna yeteneği güçlü, iletişim konusunda başarılı, verilen hedeflere yönelik şekilde çalışabilecek, müşteri memnuniyetine odaklı kişilerin başvurularını kabul ettiğini bildiriyor. İş başvurusu yapan adayların ayrıca diksiyonlarının düzgün, ses tonlarının etkili olması da gerekiyor. Ekip çalışmasına yatkın, iş disiplini ve analitik düşünce sahibi, MS Office uygulamalarına hakim kişiler iş başvurusu yapabilirken, erkek adayların askerliklerini bitirmiş ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olması gerekiyor.

Denizbank Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Denizbank iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapan kişiler işe alınmaları halinde Banka’nın telefonda tahsilat biriminde bireysel kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borcu olan müşterilerle kalite standartları içinde görüşmeler yapacaklar. Gecikmeden olan alacakların tahsilatını sağlamaktan sorumlu olacaklar. Denizbank iş başvuruları 19 Eylül 2109 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-bireysel-krediler-tahsilat-asistani-2344622

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın