Yapı Kredi Bankası Kanuni Takip Adli Destek Yetkilisi Arıyor!

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları ile yaptığı duyuruda açık pozisyonun detaylarından bahsetti.

0
yapi-kredi-bankasi-kanuni-takip-adli-destek-yetkilisi-ariyor

Yapı Kredi Bankası banka personel alımları ile yaptığı duyuruda açık pozisyonun detaylarından bahsetti.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personeller Arıyor

Yapı Kredi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyurusunda Kanuni Takip Adli Destek Yetkilisi pozisyonunda açık olduğunu bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin en az 2 yıllık eğitim veren Adalet Meslek Yüksekokulu mezunu olması ya da en az 5 yıl olmak üzere banka icra dosyaları ile ilgili bir işte çalışmış ve deneyimli olması gerekiyor. Kariyer planında bankacılık alanında ilerlemek olan kişilerin başvuruları Yapı Kredi tarafından kabul ediliyor. Başvuru sahiplerinin Microsoft Office uygulamalarına hakim olması, organizasyonda ve planlamada başarılı olması, sorun çözüme yeteneğinin gelişmiş olması, gerektiğinde inisiyatif alabilecek olması, detaylara önem vererek çalışabilecek olması, iletişim ve ikna yeteneklerinin gelişmiş olması da Yapı Kredi Bankası tarafından aranan özellik ve nitelikler olarak göze çarpıyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında olan bu duyuru için başvuru yapacak olan adaylar işe alınmaları durumunda kanuni takipte olan icra dosyalarının kayıtlarının toplanması, dosyalarla ilgili tebligatların yapılması, gazetelere ipotekli gayrimenkullerin satış ilanlarının verilmesi, satış günlerinin takip edilmesi, satış dosyalarının raporlanması gibi görevler alacaklardır. Yapı Kredi iş başvuruları son olarak 1 Haziran 2019 tarihine kadar yapılabiliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-kanuni-takip-adli-destek-yetkilisi-2275388

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın