Sigortam.net Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştiriyor!

Sigortam.net tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Sigortam.net tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda yeni personel ihtiyacı bildirildi.

Sigortam.net Çağrı Merkezine Yeni Personeller Alınacak

Sigortam.net yaptığı sigorta iş ilanları bilgilendirmesinde çağrı merkezinde görev vermek üzere istihdam sağlayacağını, işe alacağı yeni personellerde ne gibi şartlar ve özellikler aradığını, en son hangi tarihte başvuru yapılabildiğini bildirdi. Sigortam.net sigorta iş başvurusu yaparak bu alanda kariyer planlayan adayların telefonda satış konusunda iş yaşamlarına devam etmek isteyen kişiler olması gerekiyor. Adayların ayrıca satış konusunda kendilerine güveniyor olması, verilen satış hedeflerine ulaşarak yüksek kazanç elde etmeyi istiyor olması da Sigortam.net tarafından istenenler arasında yer alıyor. Sigortacılık sektöründe çağrı merkezi biriminde çalışacak olan adayların ayrıca sabah 08:00 ve akşam 22:00 saatleri arasında değişmek üzere vardiyalı sistemde görev almak için bir engellerinin olmaması da gerekiyor.

Sigortam.net Çağrı Merkezi İş Başvurusu Son Tarih

Sigortam.net iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak kişiler şirketin sigorta ürünlerinin telefonda satışını yapmaktan sorumlu olacaklar. Müşteri memnuniyeti esasıyla çalışması beklenen yeni çağrı merkezi satış personelleri maaş+prim sisteminde verilen satış hedeflerine göre görev yapacaklar. Sigortam.net iş başvuruları ilgili departman tarafından 9 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek. İş başvurusu yapacak olanların başvuru sırasında iletişim bilgilerini tam ve doğru bildirmesi değerlendirme aşamasında kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/sigortam-net-cagri-merkezi-satis-temsilcisi-2174012

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.