Ana SayfaSigorta İş İlanlariEureko Sigorta Uzman Personel İhtiyacını Duyurdu!

Eureko Sigorta Uzman Personel İhtiyacını Duyurdu!

Sigorta personel alımları kapsamında Eureko Sigorta tarafından yapılan duyuruda Sigorta Uzmanı personeller arandığı bildirildi.

-

Sigorta personel alımları kapsamında Eureko Sigorta tarafından yapılan duyuruda Sigorta Uzmanı personeller arandığı bildirildi.

Eureko Sigorta Yeni Personeller Arıyor

Eureko Sigorta yaptığı sigorta iş ilanları bilgilendirmesinde açık pozisyonun Sigorta Uzmanlığı olduğu belirtildi. Sigorta iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin hangi özellikleri taşıması gerektiği, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuruların hangi son tarihe kadar yapılabileceği gibi detaylar da paylaşıldı. Buna göre kariyer hedeflerini sigortacılık sektöründe gerçekleştirmek isteyen adayların en az 2 yıl olmak üzere elementer sigorta satışı ve ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olması, üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması, satış alanında başarılı olacağına inanması ve bu konuda kariyer hedeflerinin olması, rekabetçi satış ortamına uyumla çalışacak olması, müşteri memnuniyeti ve müşteri ilişkileri yönetiminde başarılı olması, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanıyor olması, seyahat etmek için herhangi bir engelinin olmaması gerekiyor. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerliklerini yapmış olmaları şeklinde dikkat çekiyor.

Eureko Sigorta İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Eureko Sigorta iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapmak isteyenlerin başvuruları şirketin İnsan Kaynakları birimi tarafından 6 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilecek. Yeni personeller Eureko Sigorta bünyesinde Güney Ege Bölgesi Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak olup, Garanti Bankası müşterilerine sigorta ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmaktan sorumlu olacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-sigorta-uzmani-denizli-2232833

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,390BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler