Eureko Sigorta Uzman Personel İhtiyacını Duyurdu!

Sigorta personel alımları kapsamında Eureko Sigorta tarafından yapılan duyuruda Sigorta Uzmanı personeller arandığı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Sigorta personel alımları kapsamında Eureko Sigorta tarafından yapılan duyuruda Sigorta Uzmanı personeller arandığı bildirildi.

Eureko Sigorta Yeni Personeller Arıyor

Eureko Sigorta yaptığı sigorta iş ilanları bilgilendirmesinde açık pozisyonun Sigorta Uzmanlığı olduğu belirtildi. Sigorta iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin hangi özellikleri taşıması gerektiği, başvuru şartlarının neler olduğu, başvuruların hangi son tarihe kadar yapılabileceği gibi detaylar da paylaşıldı. Buna göre kariyer hedeflerini sigortacılık sektöründe gerçekleştirmek isteyen adayların en az 2 yıl olmak üzere elementer sigorta satışı ve ürünleri ile ilgili bilgi sahibi olması, üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden mezun olması, satış alanında başarılı olacağına inanması ve bu konuda kariyer hedeflerinin olması, rekabetçi satış ortamına uyumla çalışacak olması, müşteri memnuniyeti ve müşteri ilişkileri yönetiminde başarılı olması, MS Office uygulamalarını etkin olarak kullanıyor olması, seyahat etmek için herhangi bir engelinin olmaması gerekiyor. Başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerliklerini yapmış olmaları şeklinde dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Eureko Sigorta İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Eureko Sigorta iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapmak isteyenlerin başvuruları şirketin İnsan Kaynakları birimi tarafından 6 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilecek. Yeni personeller Eureko Sigorta bünyesinde Güney Ege Bölgesi Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışacak olup, Garanti Bankası müşterilerine sigorta ürünlerinin tanıtımını ve satışını yapmaktan sorumlu olacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/eureko-sigorta-a-s-sigorta-uzmani-denizli-2232833

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.