Akbank Mevduat Hesapları Nelerdir ?

0
Akbank Mevduat Hesapları Nelerdir ?

Akbank ile artık hiçbir faiz etkisiyle karşı karşıya kalmadan mevduat hesaplarınızı gönül rahatlığı ile yararlanacaksınız. Müşterilerinin yüzünü en iyi şekilde güldürmeyi hedefleyen Akbank ile para birikimlerinizi en hızlı şekilde sorunsuzca yapabilme şansına da sahip olacaksınız. Üstelik artık vadeli mevduat hesabı seçenekleri aracılığı ile de hesabınızda ne kadar para olursa olsun anında hızlı şekilde çekebileceksiniz. Akbank vadeli mevduat hesapları ile paranızı güzelce değerlendirip birikim yapabilir ve ihtiyaç duyduğunuz andan itibaren ise kullanmaya başlayabilirsiniz.

Piyasa da ki faiz hareketlenmesi hesabınızı hiçbir şekilde etki altına almayacağından dolayı doğal olarak rahat etme şansına da sahip olacaksınız. Diğer banka faizleri ile kafanızı yorma zamanı artık geçiyor. Üstelik vadeli hesabınız da birikim yaparken de dilediğiniz döviz birimlerinden birisini de kullanmaya başlayabilirsiniz. Akbank Mevduat Hesapları ile sizleri zor durumdan en hızlı şekilde kurtararak mutlu etmeye gayret sarfediyor.

Bankanın hesaplarına göz attığımız da ise birden farklı seçeneklerinin var olduğunu ve istediğinizi de en iyi şekilde kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.

Vadeli mevduat hesabından yararlanırken de Akbank’ın internet bankacılığı hizmetlerinden de en iyi şekilde yararlanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Döviz ya da para olarak hesabınızda birikim yapmaya başlayabilir ve anında para çekebilme işlemlerinizi de sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz. Akbank hesapları için ve daha fazla bilgiye ulaşmak adına hemen bankanın web sitesi adresine başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Mevduat Hesapları ve Avantajları

Akbank vadeli TL mevduat hesabı açtırmanız durumunda kazancınızı, piyasa ve faiz değişimlerinde etkilenmeden katlayabilirsiniz. TL Mevduat hesabı açtırmanız halinde;

  • İhtiyacınız kapsamında vadenizi 7 ile 400 gün arasında belirleyebilirsiniz.
  • Aksini belirtmediğiniz durumda vade bitiminde aynı vade ve güncel faiz oranıyla otomatik olarak hesabınız yenilenmektedir.
  • Faiziniz işlemeye devam edip, talep etmeniz durumunda hesabınızdaki parayı kullanma imkanınız bulunmaktadır.
  • Akbank vadeli TL hesabı sabit getirili olup, vade bitiminde piyasadaki faiz değişimlerinden hesabınız etkilenmemektedir.
  • 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 12 ay vadeli hesaplara ek olarak 400. Gün sonunda istediğiniz gün sayısı ile vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz.
  • Akbank vadeli mevduat hesabı açtırmanın alt limiti 1.000 Türk Lirasıdır.
  • Mevduat hesabı hareketlerini Akbank Direkt İnternet aracılığı ile kolayca takip edebilirsiniz.
  • Mevduat hesabı başvurusunu hem banka şubelerinden hem de Akbank Direkt İnternet üzerinden hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın