Yıllardır bankacılık alanında faaliyet gösteren Yapı Kredi Bankası, Kobilere değişik olanaklar ile krediler vererek, ülkemizdeki istihdamın devamlılığını sağlamaktadır. Tarım, gıda, turizm gibi pek çok alanda faaliyet gösteren firmalar için en uygun kredi, Yapı Kredi Kobi ile elde edilir.  Son dönemde ise müşterilerine sunduğu desteğin daha büyük kitleler tarafından takip edilmesi için Yapı Kredi Kobi Sitesini kurmuştur. Site sayesinde, çalıştığınız iş konunun yararlanabileceği tüm kredi olanaklarına, banka şubesine gitmeden kolayca ulaşabilirsiniz. Evinizden internet aracılığı ile görebileceğiniz kredi olanakları ise mevcut iş yerinizin veya yeni açmayı planladığınız iş yerinin, devamlılığını sağlayacaktır.

Yapı Kredi Kobi Sitesinden Kredi Fırsatlarını Takip Etmek

Hizmetlerini kapsamlı şekilde müşteriye kendi sitesinden anlatan Yapı Kredi Kobi Sitesi, çekmeyi düşündüğünüz kredi için avantajları karşınıza serecektir. Çalıştığınız iş kolunun yararlanabileceği kredileri, çekebileceğiniz limiti ve geri ödeme koşullarını, Yapı Kredi Kobi Sitesinden görmek mümkündür.

Kobi kredi hesaplama; Yapı Kredi Kobi Sitesini açarak, yararlanmak istediğiniz kredi türünü ve vade süresini girmeniz yeterli olur. Çekmek istediğiniz kredi limitine, ne kadar faiz uygulanacağı, aylık ödeme tutarınız anında karşınızda olacaktır. Yapı Kredi Bankasının kobilere sunduğu destek, bununla da sınırlı değil. Bankanın kendi sitesinden, yalnızca 5 dakika ayırarak kredi çekmeniz mümkündür.  

Kobi kredi başvurusu; kobi kredi için nasıl başvuru yapacağınız da Yapı Kredi Kobi Sitesinde ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Yapı Kredi Kobi Sitesi aracılığı ile TC kimlik numaranızı, iş ve cep telefon numaranızı vererek, kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun kabul olup olmadığı ise dakika içinde cep telefonunuza bildirilecektir. Bu hizmet, banka şubesine gitmek için harcayacağınız vakit kaybını önleyecek, daha seri çalışma olanağı yaratacaktır.

Ticari Kredi kartları; Yapı Kredi Bankasının diğer ayrıcalıklı hizmeti ise ticari kredi kartlarıdır. Diğer firmalardan daha hızlı iş yapabilmek adına Yapı Kredi Bankası müşterilerine sunulan bu imkân sayesinde, iş hayatında daha ön planda olmanız mümkün olacak, nakit ihtiyacınız anında karşılanacaktır. Üstelik avans çekme, taksit uygulama gibi, ayrıcalıklardan faydalanma olanağınız bulunur.  Limitini kendinizin belirleyeceği Yapı Kredi Ticari Kartlar, her dakika kesintisiz nakit para kullanma imkânı yaratır. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın