Vakıf Katılım Bankası Stajyer Personel Alımları Yapıyor!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda stajyer personeller arandığı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda stajyer personeller arandığı bildirildi.

Vakıf Katılım Bankası Stajyerlerde Hangi Şartları Arıyor?

Vakıf Katılım tarafından Katılım Bankacılığı Uyum, Uygulama ve Geliştirme Stajyeri alımları yapılacağı bildirildi. Vakıf Katılım Bankası’nın banka personel alımları kapsamındaki duyurusunda adaylarda aranan özellik ve şartlar detaylı olarak belirtildi. Buna göre banka iş başvurusu yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin İslami İlimler, İlahiyat, İslam İktisadı gibi bölümlerinden mezun olması, İngilizce ya da Arapça biliyor olması, tercihen bahsi geçen alanda akademik çalışmalarının bulunması, katılım bankacılığı alanına özel ilgisinin olması, bu alan düzenlenen seminerlere sempozyumlara ve çalıştaylara katılarak eğitim almış olması ve kariyer planını bu yönde ilerletmek istemesi, Vakıf Katılım Bankası’nın misyonunu ve vizyonunu en iyi şekilde temsil edecek olması gerekiyor. Vakıf Katılım adayların sözlü ve yazılı iletişim becerilerinin gelişmiş, özenli ve dikkatli çalışacak olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim olmasını da istiyor. Stajyer personeller Vakıf Katılım bünyesinde haftada en az 2 gün çalışmak durumunda olacak.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Vakıf Katılım Stajyerlere Hangi Görevleri Verecek?

Banka iş ilanları ile değerlendirmeye alınarak Vakıf Katılım Bankası’nda çalışmaya başlayacak olan stajyer personeller müşterilerden gelen katılım bankacılığı ile ilgili sorulara cevap vermek, yeni ürünlerin ve hizmetlerin katılım bankacılığına uyup uymadığı konusunda görüş bildirmek – karar vermek, danışma kurulunun aldığı kararların denetim raporlarını hazırlamak, yeni ürün ve hizmetlerin sözleşmelerini hazırlamak, Vakıf Katılım bünyesinde katılım bankacılığı kültürünün gelişimine katkı sağlamak, seminer ve sempozyumlara katılarak Banka’yı temsil etmek, dünyadaki katılım bankacılığı gelişmelerini yakından izlemek gibi görevler alacaklar.

Vakıf Katılım İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Vakıf Katılım Bankası’na iş başvurusu yapmak ve Katılım Bankacılığı Uyum, Uygulama ve Geliştirme Stajyeri olarak görev almak isteyenlerin başvuruları 30 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.vakifkatilim.com.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.vakifkatilim.com.tr/UUBF35EDDW24WSXDJ7FP9C253A.JOB

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…