Ana Sayfa Kariyer Akbank UniChallenge+ Eğitim Kampını Kaçırmayın!

Akbank UniChallenge+ Eğitim Kampını Kaçırmayın!

-

Üniversite öğrencileri için hazırlanan hem eğiten hem eğlendiren hem de kariyeriniz için en güzel fırsatları yakalayabileceğiniz Akbank UniChallenge+ Eğitim Kampı hakkında tüm detaylara Bankaciyim.net’te ulaşabilirsiniz! İşte Başlıyoruz!

İlk Olarak Akbank UniChallenge+ Eğitim Kampı Nedir?

Akbank UniChallenge+ Eğitim Kampı İstatistik, İletişim, İşletme ve Ekonomi bölümlerinde eğitim gören 3. Ve 4. sınıf üniversite öğrencileri için düzenlenen bir eğitim programıdır. Bu program ile öğrenci ve yeni mezunları dijital sektöre hazırlamak hedeflenmektedir.

Eğlenerek Öğrenmeyi hedefleyen kampta hem çeşitli aktivitelere katılma şansı yakalayacaksınız hem de dijital alanda başarılı kişilerle birebir sohbet imkanı bulabileceksiniz. Eğitimin sonunda da ödül var! Son gün final sunumları gerçekleşecek. İlk 3’te olanlar IAB Türkiye üyesi firmalarda 1 ay staj yapma imkanı bulabilecek.

Eğitim Kampına Kimler Katılabilir?

Üniversitelerin Ekonomi, İstatistik, İşletme ve İletişim bölümlerinin 3. Ve 4. Sınıfında okuyan öğrenciler katılabilir. Kamp Türkiye’deki tüm üniversite öğrencilerine açık olup, katılım ise 50 kişi ile sınırlı. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanız gerekiyor, bizden söylemesi!

50 Kişiden Fazla Başvuru Olursa Ne Olacak?

50’den fazla başvuru gelirse ön eleme gerçekleşecek.

Eğitim Kampı Ne Kadar Sürüyor?

Akbank UniChallenge+ Eğitim Kampı 2 hafta sürüyor.

Eğitim Kampı Nerede ve Ne Zaman Olacak?

17 Haziran Pazartesi günü ile 28 Haziran Cuma günü tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde gerçekleşecek.

Aşağıdaki fotoğraflar Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsüne aittir.

Akbank UniChallenge+ Eğitim Kampı Programının İçeriği

Her saat eğitim olmayacak. Mentorlarla tanışma fırsatı, fikir alışverişleri, sergi gezisi ve en son ise kapanış partisi olacak.

Program içeriği hakkında daha detaylı bilgiye www.unichallenge.net üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

19 Mayıs 2019 Pazar günü. Başvurular ise www.unichallenge.net üzerinde yapılıyor. Başvuru formunu doldurmanız ve 90 TL başvuru ücretini ödemeniz gerekiyor. Ödemeyi gerçekleştirirken açıklama kısmını ismini ve UniChallenge katılım bedeli yazman gerekiyor. Ödeme yapılacak hesaplar ise şu şekilde;

İNTERAKTİF REKLAMCILIK DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ

GARANTİ BANKASI – GALATASARAY ŞUBESİ

IBAN: TR04 0006 2000 0680 0006 2966 76

İNTERAKTİF REKLAMCILIK DERNEĞİ İKTİSADİ İŞLETMESİ

DENİZBANK – ZİNCİRLİKUYU ŞUBESİ

IBAN: TR27 0013 4000 0117 5738 1000 01

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,264BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
29TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler