Garanti Emeklilik Sigorta Satış Personelleri Arıyor!

Garanti Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde açık pozisyona dair detaylar yer aldı.

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde açık pozisyona dair detaylar yer aldı.

Garanti Emeklilik Yeni Personel Alımı Detayları

Garanti Emeklilik sigorta iş ilanları ile duyurduğu personel alımlarına dair detayları de paylaştı. Yeni personellerin Birikim ve Güvence Uzmanı olarak görev yapacağını bildirdi. Sigorta iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin;

  • Meslek Yüksek Okulu,
  • Ön lisans,
  • Lisans bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Garanti emeklilik adayların ayrıca sigorta ürünleri satışı alanında kariyer planlarının olmasını da istiyor. Bu duyuruyla ilgilenen ve sigorta satış için başvuru yapmak isteyen kişilerin tercihen daha önce Bireysel Emeklilik ile ilgili çalışmış ve deneyim kazanmış olması da gerekiyor.

  • İletişim yeteneklerinin gelişmiş,
  • İkna konusunda başarılı,
  • Ekip çalışmasında uyumlu olması gereken yeni personellerin müşteri memnuniyeti odaklı çalışması da belirtilen şartlardan biri olarak göze çarpıyor.
İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti Emeklilik Satış Personeli İş Başvuruları

Garanti Emeklilik iş ilanları arasında yer alan Birikim ve Güvence Uzmanı ile ilgili işe alımlara başvuru yapacak erkek adayların askerliklerini bitirmiş ya da en az 2 yıl süreyle erteletmiş olması da istenenler arasında bulunuyor. İşe alınacak olan yeni personeller Garanti Bankası müşterilerine şubelerde Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası ürünlerinin tanıtımını ve satışını gerçekleştirecekler. Sürekli ve tam zamanlı çalışacak olan kişilerin başvuruları 4 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/firma-profil/garanti-emeklilik-5111-29994

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…