ING Bank Turuncu Hesap Avantajları!

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları! ING Bank Turuncu Hesap Başvurusu İçin Yapmamız Gerekenler! Detaylar İçin...

0
ING Bank Turuncu Hesap Avantajları!

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları!

Hala birikimlerinizi nasıl değerlendireceğiniz konusunda karar veremediniz mi? Bırakın ING Bank sizin yerinize karar versin. Hoş geldin faiziyle ING Bank, piyasada en kazançlı oranlarla birikimlerinizi değerlendirebileceğiniz bankalardan bir tanesidir.

Risksiz bir yatırım isteyenler için Turuncu Hesap sizlere bunu sağlamaktadır. Birikimleriniz yavaş ama güvenli bir biçimde ING Bank Turuncu Hesap ile değer kazanmaktadır.

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları, sizlere yüksek mevduat faiz oranları sunuyor. Hoş geldin faizi olarak sizlere %12 gibi oranlar sunulmaktadır. Bankanın e-turuncu hesabı hoş geldin faizi için 1 yıl boyunca size fırsat sağlıyor. Üstelik paranızı istediğinizde çekebilir, istediğinizde de yatırabilirsiniz. Günlük Paket sahibi müşterilerse ek olarak 30 gün boyunca hoş geldin faizi ile parasını değerlendiriyor.

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları’ndan yararlanmak içinse ING Bank şubelerini ziyaret etmeniz yeterlidir.

  • Bankanın sunduğu hoş geldin faizinin süresi 60 gündür ve hesabınız açıldığı andan itibaren geçerlilik süresi başlar.
  • 60 günün sonunda uygulanan faiz oranları günlük olarak belirlenmektedir. Gecelik olarak işler.
  • Belirtilen faiz oranlarından ilk defa ING Bank Turuncu Hesap açtıracak olan kişiler faydalanabilir.
  • Belirtilen mevduat hesabı için herhangi bir alt limit yoktur.
  • Mevduat faiz oranları 500 bin TL’ye kadar olan birikimleriniz için geçerlidir. Aşan tutarlar için daha düşük oranlar uygulanacaktır.

ING Bank’ın vadeli hesabı olan turuncu hesap hakkında daha detaylı bilgi almak için ING Bank iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın