Vakıf Emeklilik Satış Ekibine Türkiye Genelinde Personeller Arıyor!

Vakıf Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Türkiye genelinde Bireysel Emeklilik Danışmanı alımı yapılacağından bahsedildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Emeklilik tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Türkiye genelinde Bireysel Emeklilik Danışmanı alımı yapılacağından bahsedildi.

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Danışmanı Alımları

Vakıf Emeklilik sigorta iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda açık pozisyonun Bireysel Emeklilik Danışmanlığı olduğu ve Türkiye genelinde pek çok şehirden kişilerin işe alınacağı bildirildi. Sigorta iş başvurusu yapmak isteyenler, başvuruları kabul görmesi halinde Vakıf Emeklilik bünyesindeki Direkt Satış ve Bankasürans Satış ekiplerine dahil olacaklar. Kariyer planına sigortacılık ve satış alanlarında devam etmek isteyen kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Vakıf Emeklilik başvuru sahiplerinin;

  • Bireysel Emeklilik Aracı lisansına sahip olması,
  • Üniversitelerin 4 yıllık lisans ya da 2 yıllık Meslek Yüksek Okullarının sigortacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmasını,
  • İletişim yönlerinin güçlü,
  • İknada başarılı,
  • Sonuç odaklı çalışan,
  • Analitik düşünce yapısı sahibi,
  • Ekip çalışmasına uyum sağlayacak kişiler olmasını istiyor.
İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Erkek adayların askerliğini yapmış veya 2 yıl erteletmiş olması gerekiyor.

Vakıf Emeklilik Türkiye Geneli İş Başvuruları

Vakıf Emeklilik iş ilanları arasında olan bu personel alımı duyurusunda başvuru sahiplerinin üniversitelerin hangi MYO bölümlerinden mezun olmasının gerektiği ve hangi şehirlerden başvuru yapılabildiği detaylı bir şekilde listelendi. Vakıf Emeklilik bünyesinde çalışmak üzere başvuru yapacak olan kişilerin;

  • İş disiplinine sahip olması,
  • Pozisyona dair yetkinliklerinin yeterli olması,
  • Enerjisi yüksek ve şirketi en iyi şekilde temsil edecek olması gerekiyor.

Yeni personellerin başvuruları 14 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

www.kariyer.net/is-ilani/vakif-emeklilik-a-s-bireysel-emeklilik-danismani-2312071

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.