Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Garanti Emeklilik Staj Programı Başvuruları Başladı!

Garanti Emeklilik Staj Programı Başvuruları Başladı!

Garanti Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda staj programı başvurularının başladığı bildiriliyor.

-

Garanti Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda staj programı başvurularının başladığı bildiriliyor.

Garanti’li Adımlar Staj Programına Başvurular Alınıyor

Garanti Emeklilik ve Hayat AŞ. sigorta iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede staj programına başvuru yapılabildiğini duyurdu. Garanti Emeklilik staj programına üniversitelerde Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü okuyanlar başvuru yapabiliyorlar. Staj zorunluluğu olan üniversite öğrencilerinin aynı zamanda kariyer planlarına bu sektörde devam etmek istemesi de şirket tarafından aranan şartlarda yer alıyor. Garanti Emeklilik ve Hayat, sigorta iş başvurusu yapacak olan üniversite öğrencilerinin öğrenmeye açık, gözlemleme yeteneği olan, deneyimleyerek çalışmayı seven kişiler olması gerektiğini de bildiriyor.

Garanti Emeklilik Stajyer Öğrenci Alımları

Garanti Emeklilik ve Hayat bünyesinde dönemsel olarak çalışacak olan stajyer öğrencilerde deneyim şartı aranmıyor. Sigorta iş ilanları ile ilgilenerek zorunlu staj programı için başvuru yapmak isteyen üniversite öğrencileri Garanti Emeklilik tarafından kabul edilmeleri halinde hafta içi günlerde 09:00 – 18:00 saatleri arasında çalışacaklar. Stajyerler;

  • Özel Sağlık Sigortası,
  • Hayat Sigortası,
  • Prim,
  • Yemek kartı imkanlarından da yararlanacaklar.

Garanti Emeklilik staj programı dahilinde çalışacak öğrencilere BES, Genel Müdürlük birimleri için servis imkanı, bölge müdürlüklerinde çalışmaları halinde de yol ek ödemesi yapılacak. Garanti emeklilik ve Hayat iş başvuruları 21 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/garanti-emeklilik-ve-hayat-a-s-garanti-li-adimlar-staj-programi-2316753

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,711BeğenenlerBeğen
11,336TakipçilerTakip Et
19TakipçilerTakip Et
2,444TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler