Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta Yönetici Adayı Eğitim Programı Başvuruları Başladı!

Aksigorta Yönetici Adayı Eğitim Programı Başvuruları Başladı!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Management Trainee programına başvuruların başladığı bildirildi.

-

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Management Trainee programına başvuruların başladığı bildirildi.

Aksigorta Management Trainee Programı Başlıyor

Aksigorta sigorta iş ilanları arasında dikkat çeken Management Trainee programıyla yeni yönetici adayları aranıyor. Sigorta iş başvurusu şeklinde dahil olunan programa dair tüm detaylar Aksigorta tarafından bildirildi. Programa başvuru yaparak dahil olanlara verilecek eğitim sonunda kariyer planlarına sigortacılık sektöründe yöneticilik pozisyonlarında devam edilmesine şans tanınıyor.

Programa Başvuru için Aranan Şartlar Nelerdir?

Aksigorta iş ilanları ile ilgilenen ve bu alanda belli eğitimlerden geçerek yükselmek isteyen kişilerin öncelikle üniversitelerin lisans ve lisans üstü programlarından mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca gelişime açık ve istekli, ekip halinde ve işbirliği ile çalışabilecek, işinde sonuç odaklı çalışacak, ileri derecede İngilizce bilen kişilerden oluşması isteniyor. Adaylar arasından programa katılmak üzere seçilen kişiler ödüllü MT programı Toptalent TOP100’e katılma fırsatını elde edecekler.

Aksigorta Management Trainee Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Aksigorta Management Trainee başvuruları ile ilgilenen kişilerin kariyerine yöneticilik pozisyonlarına doğru ilerleyerek devam edecek olduğu belirtiliyor. Deneyim şartı aranmayan adaylar deneyimli de olabiliyorlar. Katılımcılar İstanbul – Ümraniye’de eğitim alacaklar. Üniversite mezunu olması gereken adayların başvuruları 22 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecek. Aşağıdaki bağlantıdan Aksigorta Management programı ile ilgili tüm detaylar öğrenilebilir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-management-trainee-2317252

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler