Ana Sayfa Sigorta İş İlanlari Axa Sigorta Vardiyalı Çalışacak Üniversite Öğrencileri Arıyor!

Axa Sigorta Vardiyalı Çalışacak Üniversite Öğrencileri Arıyor!

Axa Sigorta tarafından sigorta personel alımları duyurusunda vardiyalı çalışacak üniversite öğrencilerinin arandığı bildirildi.

-

Axa Sigorta tarafından sigorta personel alımları duyurusunda vardiyalı çalışacak üniversite öğrencilerinin arandığı bildirildi.

Axa Sigorta Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor

Axa Sigorta yayınladığı sigorta iş ilanları ile açık pozisyonu bildirdi. Müşteri Temsilcisi pozisyonu için istihdam sağlayacak olan Axa Sigorta vardiyalı çalışabilecek üniversite öğrencilerini iş alacak. Sigorta iş başvurusu yapmak isteyenler şirketin operasyon birimlerinde görev alacaklar. Adayların vardiyalı çalışmayı kabul edecek olması, üniversitelerin ön lisans ya da lisans bölümlerinde öğrenci veya mezun olması, Microsoft Office uygulamalarını etkin olarak kullanması, stres yönetiminde başarılı olması, ikna becerisinin gelişmiş olması, insan ilişkilerinde başarılı olması, güler yüzlü olması gerekiyor.

Axa Sigorta Müşteri Temsilcilerinde Aranan Diğer Özellikler Nelerdir?

Axa Sigorta kariyer planları dahilinde sigortacılık alanında çalışmak üzere başvuru yapacak adayların ayrıca gelişime ve araştırmaya istekli, diksiyonu düzgün, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek kişiler olmasını da istiyor. Erkek adayların askerlik görevlerini yapmış – tecilli – muaf olması gerekiyor. Deneyim şartının aranmadığı adaylarda üniversiteyi bitirmiş olma şartı da aranmıyor. Bu duyuruya üniversite öğrencileri başvuru yapabiliyorlar.

Axa Sigorta Müşteri Temsilcisi İş Başvuruları Son Tarih 

İstanbul’da görev alacak olan yeni personeller Müşteri Temsilcisi olarak çalışacak olup, çalışma saatlerinin hafta içi günlerde olduğu belirtiliyor. Özel Sağlık Sigortası da yapılacak olan personeller vardiyalı çalışacaklar. Axa Sigorta iş ilanları ile yaptığı duyuruya başvuruları 21 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/axa-assistance-musteri-temsilcisi-1719478

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,713BeğenenlerBeğen
11,333TakipçilerTakip Et
19TakipçilerTakip Et
2,445TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler