Ana SayfaSigorta İş İlanlariAksigorta Yaz Dönemi Staj Başvuruları Başladı!

Aksigorta Yaz Dönemi Staj Başvuruları Başladı!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Yaz Dönemi Staj Programı başvurularının başladığı bildirildi.

-

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda Yaz Dönemi Staj Programı başvurularının başladığı bildirildi.

Aksigorta’dan Staj Zorunluluğu Olan Öğrencilere İş Fırsatı

Aksigorta’nın yayınladığı sigorta iş ilanları arasında yaz döneminde düzenlenecek olan staj programı dikkat çekti. Şirket staj yapma zorunluluğu olan üniversite öğrencilerinin başvurularını kabul etmeye başladı. Yayınlanan duyuruda sigorta iş başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin hangi şartlara uygunluğunun arandığı, son başvuru tarihinin ne zaman olduğu gibi detaylara da değinildi. Aksigorta kariyer planında sigortacılık alanında başlamak isteyenlere ilk adımı atma şansını verdiğini, Yaz Dönemi Staj Programı kapsamında verilecek eğitimlerle mesleğe dair bilgi ve yetkinliklerini artırabileceklerini bildiriyor.

Aksigorta Üniversite Öğrencilerinde Hangi Şartları Arıyor?

Aksigorta iş ilanları için başvuru yapan öğrencilerin dijitalleşme ve teknoloji konularında kendini geliştiren ve yenilikleri takip eden, yaratıcı, inovatif, hızlı çalışan ve düşünen, gelişimi ve üretmeyi seven, bir ekiple işbirliği içinde çalışabilecek olan, Microsoft Office uygulamalarına hakim olan kişiler olmasını istiyor. Şirket, staj programı için kabul edeceği öğrencilerinin staj yapma zorunluluğunun olmasını ve bunu okullarından alacakları belge ile belgeleyebilmelerini de istiyor. Programa kabul edecek olan üniversite öğrencilerinin haftanın 5 günü tam zamanlı olarak çalışmayı kabul edecek olmaları gerekiyor. Öğrenciler bir yandan çalışırken bir yandan verilecek eğitimlere katılacak ve kariyerlerine katkı sağlayacaklar. Aksigorta staj başvuruları 27 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-yaz-donemi-staj-programi-2319546

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler