AvivaSA Sigorta Portföy Yönetim Uzmanları Arıyor!

AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde açık pozisyondan bahsedildi.

Google Haberlere Abone Ol:

AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ. tarafından yapılan sigorta personel alımları bilgilendirmesinde açık pozisyondan bahsedildi.

AvivaSA Sigorta Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

AvivaSA Sigorta yaptığı iş ilanları duyurusunda Portföy Yönetim Uzmanı alımı yapacağını bildirdi. AvivaSA Sigorta bu duyuru için sigorta iş başvurusu yapmak isteyen kişilerde aradığı özellikleri ve nitelikleri, işin detaylarını ve son başvuru tarihini de aynı duyuruda belirtti. Kariyer planına AvivaSA Emeklilik ve Hayat bünyesinde devam etmek isteyen kişilerin üniversitelerin lisans bölümlerinden birini bitirmiş olması gerekiyor. Adayların ayrıca bu alanda en az 3 yıllık deneyim sahibi olması, MS Office uygulamalarını kullanabiliyor olması, yazılı ev sözlü olarak ileri seviyede İngilizce biliyor olması da isteniyor.

Portföy Yönetim Uzmanlarında Aranan Kişisel Özellikler

AvivaSA Sigorta, sigorta iş ilanları le ilgilenen ve bu ilana başvuru yapan adayların banka sigortacılığı ve bu alandaki süreçler hakkında bilgi sahibi olmasını istiyor. Adaylarda aranan kişisel özellikler ise analitik düşünebilmesi, iletişim becerisini etkin kullanıyor olması, sürekli olarak kendini geliştirmeye ve öğrenmeye açık olması, disiplinli ve düzenli çalışacak, iş sorumluluğunun ve bilincinin yüksek olması, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek olması şeklinde sıralanıyor. En az 3 yıl deneyim şartı aranan adayların 4 yıllık lisans bölümü mezunu olması gerekiyor. AvivaSA Sigorta iş başvuruları en son 29 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s-portfoy-yonetimi-uzmani-2320956

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.