Aksigorta İş Analisti Personel Alımı Yapıyor!

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda açık pozisyona dair bilgiler verildi.

0
aksigorta-is-analisti-personel-alimi-yapiyor

Aksigorta tarafından yapılan sigorta personel alımları duyurusunda açık pozisyona dair bilgiler verildi.

Aksigorta Yeni Personel Alımları

Aksigorta iş ilanları kapsamında yaptığı duyuruda Bilgi Teknolojileri biriminde görev yapacak İş Analisti alımı gerçekleştirileceğini bildirdi. Aksigorta sigorta iş başvurusu yapacak olan adayların sahip olmasını istediği özellikleri ve nitelikleri de belirtirken, diğer tüm detaylardan da bahsetti.

Aksigorta Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Buna göre kariyer planına sigortacılık alanında devam etmek isteyen başvuru sahiplerinin üniversitelerin Mühendislik, İstatistik ve Matematik bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Pozisyon için en az 2 yıl deneyim şartı aranıyor. Adayların ayrıca MS Office ve MS SQL programlarına hakim olması, sorun çözme ve analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, yaratıcı, sonuç odaklı çalışan, iknada başarılı, iletişimde kendine güvenen, hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak olan kişiler olması isteniyor. Tercihen ileri düzeyde sözlü ve yazılı İngilizce bilmesi gereken adayların proje yönetimine hakim olması ve erkek adayların askerliğini yapmış olması da gerekiyor.

Aksigorta İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Aksigorta’nın yayınladığı sigorta iş ilanları arasında olan bu duyuruya yaptığı başvuru neticesinde işe alınan yeni personeller diğer departmanlardan gelen taleplere göre gereken analizleri yapmak, yazılım departmanıyla koordinasyon içinde çalışarak projeler yürütmek, tüketiciler için gerekli akışı ve ekran dökümantasyonunu hazırlamak, sorumluluğu altındaki uygulamalardaki problemlere destek vermek gibi görevler alacaklar. Aksigorta İş Analisti iş başvuruları 26 Temmuz 2019 tarihine adar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/aksigorta-bilgi-teknolojileri-is-analisti-2126186

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın