Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Çağrı Merkezine Öğrenci Personeller Arıyor!

TEB Çağrı Merkezine Öğrenci Personeller Arıyor!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ihtiyacı bildirildi.

-

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ihtiyacı bildirildi.

TEB Yeni Müşteri Temsilcisi Alımları Yapıyor

Türk Ekonomi Bankası yaptığı banka iş ilanları bilgilendirmesinde yeni personellere ihtiyaç duyduğunu belirtti. TEB Çağrı Merkezi’nde görev yapacak olan Müşteri Temsilcilerinin hangi özellikleri taşımasını istediğini, hangi görevleri alacaklarını da bildirdi. Buna göre banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. TEB üniversite öğrencisi ya da üniversite mezunu adayların başvurularını kabul ediyor. Bankacılık alanında kariyer yapmak isteyen başvuru sahiplerinin 7 / 24 vardiyalı çalışabilecek olması, Microsoft Office uygulamalarına hakim olması da gerekiyor.

TEB Adaylarda Hangi Özellikler Arıyor?

TEB iş ilanları ile ilgilenen kişilerin stres yönetiminde başarılı, yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, diksiyonu düzgün, müşteri memnuniyeti odaklı çalışacak, ikna konusunda başarılı, iletişimde sorun yaşamayan kişiler olması isteniyor. TEB iş başvurusu yapacak olanların satış konusunda kendine güvenen ve verilen hedefler doğrultusunda çalışabilecek olmasını da istiyor. Başvuru sahibi erkek adayların ise askerlik görevini yapmış ya da en az 2 yıl erteletmiş olması gerektiği aynı duyuruda belirtiliyor. İşe alınacak olan yeni personeller İstanbul – Dudullu’da bulunan TEB Telefon bankacılığı biriminde çalışacaklar. Adaylarda deneyim şartının aranmadığı da belirtiliyor. TEB yeni personel iş başvuruları 21 Haziran 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-cagri-merkezi-musteri-temsilcisi-istanbul-644786

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler