Garanti BBVA Ticari Krediler Değerlendirme Uzmanı Arıyor!

0
Garanti BBVA Ticari Krediler Değerlendirme Uzmanı Arıyor!

Garanti BBVA tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Ticari Krediler Değerlendirme Uzmanı ihtiyacından bahsedildi.

Garanti BBVA Ticari Krediler Değerlendirme Uzmanı Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında banka iş başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri istenmektedir.

Garanti BBVA banka iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede Ticari Krediler Değerlendirme Uzmanı pozisyonunda görev yapacak yeni personellere ihtiyaç olduğu belirtildi. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin İstanbul’da ikamet etmesi veya edebilecek olması gerekiyor. Kariyer planlarına bankacılık alanında devam etmek isteyen kişiler aranan şartları yerine getirmeleri halinde bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Garanti BBVA tarafından başvuru sahiplerinde hangi şartların arandığı da bildirildi.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların Ticari Krediler alanında tecrübesi ve bu alanda kariyer hedefi olması, ileri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, dikkatli, detaycı, süreç/veri ve sonuç odaklı olması ve ileri seviyede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Ticari Krediler Değerlendirme Uzmanın Görevleri

  • Global kredi komitesinde görüşülecek olan kredi teklifleri için kredi analiz raporlarının hazırlanmasını yapmak, gerekli çalışmaları yaparak Yönetmenine destek vermek,
  • Sonuçlanan kredi taleplerinin tebliği aşamasında ilk onayı vermek,
  • Bağlı olduğu portföyde yer alan şubelerin günlük olağan kredi işlemlerinde bağlı olduğu Yönetmeninin işlemi sonuçlandırması için gerekli hazırlıkları bitirmek,
  • Sorumlusu olduğu şubelerden gelen tüm kredi taleplerini detaylı olarak değerlendirmek, sonuçlandırmak,
  • Portföyünden hizmet alan şubelerin günlük olağan kredi işlemlerinin yetkisi dahilinde olanlarını sonuca ulaştırmaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak Linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1394681503/?refId=4643745501565094008406&trk=d_flagship3_company
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın