Yapı Kredi Bankası İş Analisti Yeni Personeller Aradığını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası İş Analisti Yeni Personeller Aradığını Duyurdu! Yapı Kredi Bankası Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

0
Yapı Kredi Bankası İş Analisti Yeni Personeller Aradığını Duyurdu!

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kocaeli(Gebze) ve İstanbul(Asya) için İş Analisti pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Yapı Kredi Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda İş Analisti pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Üniversitelerin Bilgisayar veya Endüstri basta olmak üzere Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik (STEM) bölümlerden mezun olması veya 1 yıla kadar deneyimli,
  • Analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip olması,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması, iletişim ve ikna yeteneğinin gelişmiş olması, yeniliklere açık olması,
  • Öğrenmeye ve değişime açık olması,
  • Sonuç odaklı ve yaratıcı olması, ekip çalışmasına yatkın olması,
  • İletişimi, müzakere ve ara buluculuk yeteneği kuvvetli,
  • İleri düzeyde İngilizce bilgisinin olması gerekiyor.

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmaları isteniyor.

Yapı Kredi Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Yapı Kredi Bankası iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 08 Ağustos 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Yapı Kredi Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifin de olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-is-analisti-ticari-krediler-2321721
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın