Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Yetkilileri Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası Çağrı Merkezi Yetkilileri Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi arandığı bildirildi.

-

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Çağrı Merkezi Yetkilisi arandığı bildirildi.

Albaraka Türk Yeni Personeller Arıyor

Albaraka Türk banka iş ilanları kapsamında yayınladığı duyuruda Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı yapacağını bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak adayların ileri seviyede Arapça biliyor olması gerekiyor. Albaraka Türk adaylarda aradığı diğer özellikleri ve şartları, son başvuru tarihinin ne zaman olduğunu da detaylı olarak belirtti.

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Yetkililerinde Hangi Özellikleri Arıyor?

Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesinde, katılım bankacılığı alanında kariyer planı olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Başvuru sahiplerinde üniversite mezunu olma şartı aranıyor. Adaylarda aranan diğer şartlar Arapça biliyor olmak, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli olmak, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmak, diksiyonu düzgün olmak, ikna ve iletişim yetenekleri gelişmiş olmak, ekip çalışmasına uyum sağlayacak olmak şeklinde sıralanıyor. Albaraka Türk Çağrı Merkezi’nde görev vereceği yeni personellerin Microsoft Office uygulamalarına hakim olmasını da istiyor.

Albaraka Türk İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Albaraka Türk iş ilanları için başvuru yapacak adaylarda deneyim şartı aramıyor. Deneyimli ya da deneyimsiz adayların başvuruları kabul ediliyor. Banka bünyesinde işe başlayacak olan yeni personeller çağrı merkezinde müşterilerden gelen soruları cevaplamak, sorunları çözüme ulaştırmak ve bankacılık ürün ve hizmetleri ile ilgili bilgi vermekten sorumlu olacaklar. Albaraka Türk Katılım Bankası iş başvuruları 4 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-cagri-merkezi-yetkilisi-arapca-bilen-2090542

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler