Aktif Yatırım Bankası Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları!

Aktif Yatırım Bankası Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları! Başvurular İçin Aranan Özellikler Nelerdir? Detaylar İçin...

0
Aktif Yatırım Bankası Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları!

Aktif Yatırım Bankası İş İlanları

Aktif Yatırım Bankasının bünyesinde kariyer fırsatları kovalayanlar banka personel alımları dahilinde, bankacılık sektöründe kendilerine yer edinebilirler.

Aktif Yatırım Bankası Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları için banka iş ilanında belirtilen bilgiler ışığında İstanbul(Avr.) ve İstanbul(Asya) için Veri Tabanları Yönetimi bölümünde  görevlendirilecek adaylardan iş başvurusu beklenmektedir.

Başvurular İçin Aranan Özellikler

Yapılacak personel alımı için üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun adayların başvuruları dikkate alınacaktır. ( Bilgisayar mühendisliği, Elektronik Mühendisliği vb.)

Ayrıca banka iş ilanında belirtilen diğer şartlar şu şekildedir; 2 yıl ilgili pozisyonda deneyim sahibi kişiler( tercihen SQL Server veya Oracle), Linux ve Windows işletim sistemleri üzerinde bilgi sahibi kişiler, İngilizce bilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış adaylar beklenmektedir.

İş ilanında yer alan bilgilerin detayına ulaşmak ve iş ilanları için başvuru gerçekleştirmek için ilan sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Aktif Yatırım Bankası Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları, iş ilanına başvurularınız ve daha detaylı bilgi için bu bağlantıları kullanabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1331571262/

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın