TEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı Arıyor!

0
TEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı Arıyor!

TEB banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacında tüm detaylardan bahsetti.

TEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı Arıyor!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı pozisyonunda istihdam sağlayacağını belirtiliyor. TEB banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikleri de bildiriyor. Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olması, adayların Siber tehditleri tespit etme ve önleme alanlarında 1-2 sene deneyimli olması, İşletim sistemleri, veritabanı sistemleri, ağ sistemleri, orta katman sistemleri ile güvenlik tehditleri ve önlemleri ile ilgili bilgilerinin olması, analitik düşünce yapısı sahibi olması ve ileri düzeyde İngilizce biliyor olması şeklinde sıralandı. TEB başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

TEB Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

TEB bankacılık sektöründe kariyer planlayarak iş başvurusu yaparak değerlendirmeye alınan ve neticesinde işe alımı sağlanan kişilerin olay izleme sistemlerinin yönetimi ve güvenlik olaylarına müdahale edebilmesi, siber güvenliğe yönelik yeni teknolojilerin değerlendirme ve uygulama yapabilmesi gerekmektedir. TEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvurusu 12 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor!
https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-siber-olay-mudahale-proje-uzmani-2315717
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın