Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı Arıyor!

TEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

TEB banka iş ilanları ile duyurduğu yeni personel ihtiyacında tüm detaylardan bahsetti.

TEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı Arıyor!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı pozisyonunda istihdam sağlayacağını belirtiliyor. TEB banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan özellikleri de bildiriyor. Üniversitelerin Bilgisayar veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olması, adayların Siber tehditleri tespit etme ve önleme alanlarında 1-2 sene deneyimli olması, İşletim sistemleri, veritabanı sistemleri, ağ sistemleri, orta katman sistemleri ile güvenlik tehditleri ve önlemleri ile ilgili bilgilerinin olması, analitik düşünce yapısı sahibi olması ve ileri düzeyde İngilizce biliyor olması şeklinde sıralandı. TEB başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olmaları gerekmektedir.

TEB Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

TEB bankacılık sektöründe kariyer planlayarak iş başvurusu yaparak değerlendirmeye alınan ve neticesinde işe alımı sağlanan kişilerin olay izleme sistemlerinin yönetimi ve güvenlik olaylarına müdahale edebilmesi, siber güvenliğe yönelik yeni teknolojilerin değerlendirme ve uygulama yapabilmesi gerekmektedir. TEB Siber Olay Müdahale Proje Uzmanı iş başvurusu yapmak isteyenlerin başvurusu 12 Temmuz 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-siber-olay-mudahale-proje-uzmani-2315717
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.