Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Uzun Dönem Stajyer Alımları Başladı!

Kuveyt Türk Uzun Dönem Stajyer Alımları Başladı!
K

Kuveyt Türk Uzun Dönem Stajyer Alımları Başladı! Kuveyt Türk Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor? Detaylar İçin...

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası yaptığı banka personel alımları duyurusunda uzun dönem stajyer alımlarının başladığını bildirdi.

Kuveyt Türk Üniversite Öğrencisi Personel Alımları

Kuveyt Türk banka iş ilanları kapsamında yaptığı bilgilendirmede Görsel Tasarım Uzun Dönem Stajyer aradığını duyurdu. Kuveyt Türk yaptığı duyuruda banka iş başvurusu yapacak kişilerin üniversite öğrencisi olması gerektiğini de bildirdi. Duyuruda işe alımlara dair tüm detaylar Kuveyt Türk’ün personel alımı ilanında belirtildi. Buna göre başvuru sahiplerinin üniversitelerin Grafik – Tasarım, Bilgisayar ve Eğitim Teknolojileri, Görsel İletişim Tasarımı, Radyo, Televizyon, Sinema ve Bilgisayar Destekli Animasyon bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

Kuveyt Türk Yeni Personellerde Hangi Özellikleri Arıyor?

Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde ve katılım bankacılığı alanında çalışmak, kariyer yapmak isteyen kişilerin başvuruları kabul edilmeye başlandı. Adayların aktif olarak hangi programları kullanıyor olması gerektiği duyuruda bildirildi. Başvuracak kişilerin;

  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Fotoğraf çekmeyi bilen ve gerekli ekipmana sahip olan,
  • İletişim yeteneği gelişmiş,
  • Öğrenmeye ve yeniliklere açık,
  • Sorumluluklarının bilincinde kişiler olması gerekiyor.

Üniversite öğrencilerinin işe alınacağı pozisyonla ilgilenen kişilerin ders programlarının haftada en az 2 tam gün çalışmaya uygun olması da Kuveyt Türk tarafından istenenler arasında yer alıyor.

Kuveyt Türk Stajyer Alımı İş Başvuruları

Duyuruda açık pozisyona alınacak kişilerin hangi görevleri alacakları ve işin detaylı tanımı da yer alıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak Katilbize.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.katilbize.com/TE8PR55Z9K3YYRBB39YR2EZHAZ.JOB

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol