Türkiye Finans Katılım Bankası Vergi ve Mevzuat Yetkilisi Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Vergi ve Mevzuat Yetkilisi olduğunu bildiriyor.

Türkiye Finans Vergi ve Mevzuat Yetkilisi Arıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda bütün şubesinde görev alabilecek üzere, Vergi ve Mevzuat Yetkilisi alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Adaylarda aranan özellikler;

  • Üniversitelerin 4 yıllık İşletme, İktisat, Muhasebe vb. lisans bölümlerinden mezun olması,
  • Bankaların Muhasebe ve Finans bölümlerinde minimum 3 yıl deneyimi olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Bankacılık Mevzuatı ve diğer ilgili mevzuatlarına yeteri düzeyde bilgisi olması,
  • Microsoft Office Uygulamalarına iyi derecede kullanabiliyor olması,
  • Excel ve araçları üzerinden etkin raporlama ve analiz yapabiliyor olması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Vergi ve Mevzuat Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 02 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-vergi-ve-mevzuat-yetkilisi-2336848
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın