Denizbank Tercüman Alımları Yapıyor!

Denizbank Tercüman Alımları Yapıyor! Denizbank Yeni Personel Alımları Başladı! Denizbank Tercümanın Görevleri Neler Olacak? Detaylar İçin...

0
Denizbank Tercüman Alımları Yapıyor!

Denizbank banka iş ilanları ile yapılan duyuruda tercüman alımı yapılacağı bildirildi.

Başlıklar

Denizbank Tercüman Alımları Başladı

Denizbank Tercüman Alımları Başladı
Denizbank Tercüman Alımları Başladı

Denizbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Tercümanlık pozisyonunda açık olduğu, bu pozisyon için işe alınacak olan yeni personellerde aranan özelliklerin neler olduğu, görevleri ve son başvuru tarihi gibi detaylar yer aldı. Banka iş başvurusu yaparak Denizbank bünyesinde çalışma isteğini belirten adayların;

  • Üniversitelerin tercihen İngilizce Mütercim-Tercümanlık bölümünden mezun olması,
  • Tercihen Ekonomi-Finans alanında yazılı çeviride en az 1-2 yıl tecrübeli olması,
  • İngilizce’yi anadili düzeyinde yazılı ve sözlü biliyor olması,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı olması,
  • Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum içinde olması gerekmektedir.

Denizbank iş başvurusu yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik hizmetlerini yapmış ya da en az 2 yıl tecilli olmaları şeklinde dikkat çekiyor.

Son Başvuru Ne Zaman?

Son Başvuru Ne Zaman?
Son Başvuru Ne Zaman?

Denizbank iş ilanları kapsamındaki bu duyuruya başvuru yapan ve Banka’nın değerlendirmesi neticesinde işe alımı gerçekleşen satış personelleri Genel Müdürlük Yönetim Hizmetleri Grubu’na bağlı olarak çalışacaklardır. Bu duyuruya konu olan iş başvuruları 29 Nisan 2021 tarihine kadar devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-tercuman-2714299
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın