Akbank Deneyimli Sistem Yönetimi Uzmanı Alımları!

0
Akbank Deneyimli Sistem Yönetimi Uzmanı Alımları!

Akbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Deneyimli Sistem Yönetimi Uzmanı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Başlıklar

Akbank Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Akbank banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı duyuruda Sistem Yönetimi Uzmanı olarak çalışacak yeni personellere ihtiyaç duyduğunu, bu personeller için son başvuru tarihini, aranan nitelikleri ve alacakları görevleri bildirdi. Akbank’ın duyurusuna göre banka iş başvurusu yapacak olan kişiler Bilgi Sistemleri Direktörlüğü’ne bağlı olarak çalışacak olup üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği ya da ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Bankacılık sektöründe kariyer planı olan adayların başvurularını kabul ettiğini duyuran Akbank adayların ayrıca iş zekası sistemlerinde en az 2 yıl tecrübeli olmasını, uygulama adminliği alanında deneyimli olmasını ve ileri seviyede İngilizce biliyor olmasını da istiyor.

Akbank Yeni Personel İş Başvuruları

Akbank iş ilanları arasında olan bu duyur için başvuru yapacak olanların başvuruları 24 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek. Yeni personeller Akbank’ın BigData, ETL, SAS altyapılarının bakım ve destek faaliyetlerini yürütür, bunlara ait iyileştirme alanlarını belirler, hayata geçirilmesinden sorumlu olacaklar.

İlginizi Çekebilir:  ICBC Turkey Çağrı Merkezi Uzmanı Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-deneyimli-sistem-yonetimi-uzmani-2329941
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın