Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, Uygulama Yönetimi Uzmanı Alımları Yapacak!

TEB, Uygulama Yönetimi Uzmanı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Uygulama Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Uygulama Yönetimi Uzmanı İş İlanı Detayları

Yayınlanan banka personel alımları kapsamında adayların Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da benzer bölümlerinden mezun olunması istenip, tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması, uygulama mimarisi ve güncel bilgi teknolojileri konusunda tecrübe ve hakim olması, (Cloud, Microservices, Orchestration, Automation, DevOps, Infrastructure as Code, Virtualization, Monitoring, Logging, vb.), İşletim sistemi, uygulama sunucusu, veri tabanı konularını bilen; bu alanların her hangi birine hakim veya deneyimi olması ve İletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, meraklı, heyecanlı, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olması gerekmektedir.

Uygulama Yönetimi Uzmanının Görevleri Nelerdir?

Çalışmaya istekli olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen TEB, tüm adayların mimari oluşturmak, tasarımlar yapmak, uygulamaların yaşam döngülerini yönetebilmesi, Teknolojiyi yakından takip etmek ve imkânlarını kullanarak sürekli değer yaratabilmesi ve Otomasyon/Orkestrasyon altyapısını kurgulamak ve işletmek gibi görevleri yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yapmış yahut 2 sene tecil ettirmiş olmalıdırlar.

Banka iş ilanı kapsamında tüm adayların her zaman müşteri, çözüm ve sonuç odaklı çalışmalarını istenip, tüm adayların yine analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, öngörülü yaklaşımları sergileyebilecek pozisyonda olmaları, sorgulamayı sevmemeleri istenmektedir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1331833867/
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.