Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB, Uygulama Yönetimi Uzmanı Alımları Yapacak!

TEB, Uygulama Yönetimi Uzmanı Alımları Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Uygulama Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Uygulama Yönetimi Uzmanı İş İlanı Detayları

Yayınlanan banka personel alımları kapsamında adayların Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da benzer bölümlerinden mezun olunması istenip, tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması, uygulama mimarisi ve güncel bilgi teknolojileri konusunda tecrübe ve hakim olması, (Cloud, Microservices, Orchestration, Automation, DevOps, Infrastructure as Code, Virtualization, Monitoring, Logging, vb.), İşletim sistemi, uygulama sunucusu, veri tabanı konularını bilen; bu alanların her hangi birine hakim veya deneyimi olması ve İletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, meraklı, heyecanlı, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olması gerekmektedir.

Uygulama Yönetimi Uzmanının Görevleri Nelerdir?

Çalışmaya istekli olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen TEB, tüm adayların mimari oluşturmak, tasarımlar yapmak, uygulamaların yaşam döngülerini yönetebilmesi, Teknolojiyi yakından takip etmek ve imkânlarını kullanarak sürekli değer yaratabilmesi ve Otomasyon/Orkestrasyon altyapısını kurgulamak ve işletmek gibi görevleri yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yapmış yahut 2 sene tecil ettirmiş olmalıdırlar.

Banka iş ilanı kapsamında tüm adayların her zaman müşteri, çözüm ve sonuç odaklı çalışmalarını istenip, tüm adayların yine analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, öngörülü yaklaşımları sergileyebilecek pozisyonda olmaları, sorgulamayı sevmemeleri istenmektedir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1331833867/
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,242TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...

Kredi Borcumu Ödeyemiyorum Ne Yapabilirim?

Kredi Borcunda Yasal Süreç, Kredi Borcunu Ödeyemeyenlerin İzleyeceği Yollar, Kredi Borcu Zamanında Ödenmezse Ne Olur?, Kredi borcu

Merkez Bankası Faiz Kararını Açıkladı: Politika Faizi Sabit Kaldı!

Piyasalarda merakla beklenen Merkez Bankası faiz kararı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre politika faizinde değişiklik yapılmadı.

Burgan Bank, Genel Muhasebe Yetkilisi Alımlarına Başladı!

Burgan Bank, yayımladığı banka iş ilanları ile Finansal Yönetim Grubu bünyesinde görevlendirilmek üzere hızlı...