TEB, Uygulama Yönetimi Uzmanı Alımları Yapacak!

0
TEB, Uygulama Yönetimi Uzmanı Alımları Yapacak!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Uygulama Yönetimi Uzmanı / Uzman Yardımcısı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Uygulama Yönetimi Uzmanı İş İlanı Detayları

Yayınlanan banka personel alımları kapsamında adayların Bilgisayar Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği ya da benzer bölümlerinden mezun olunması istenip, tüm adayların ileri seviyede İngilizce bilgilerinin olması, uygulama mimarisi ve güncel bilgi teknolojileri konusunda tecrübe ve hakim olması, (Cloud, Microservices, Orchestration, Automation, DevOps, Infrastructure as Code, Virtualization, Monitoring, Logging, vb.), İşletim sistemi, uygulama sunucusu, veri tabanı konularını bilen; bu alanların her hangi birine hakim veya deneyimi olması ve İletişim ve problem çözme becerileri güçlü, analitik, meraklı, heyecanlı, ekip çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı olması gerekmektedir.

Uygulama Yönetimi Uzmanının Görevleri Nelerdir?

Çalışmaya istekli olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen TEB, tüm adayların mimari oluşturmak, tasarımlar yapmak, uygulamaların yaşam döngülerini yönetebilmesi, Teknolojiyi yakından takip etmek ve imkânlarını kullanarak sürekli değer yaratabilmesi ve Otomasyon/Orkestrasyon altyapısını kurgulamak ve işletmek gibi görevleri yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yapmış yahut 2 sene tecil ettirmiş olmalıdırlar.

Banka iş ilanı kapsamında tüm adayların her zaman müşteri, çözüm ve sonuç odaklı çalışmalarını istenip, tüm adayların yine analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, öngörülü yaklaşımları sergileyebilecek pozisyonda olmaları, sorgulamayı sevmemeleri istenmektedir.

TEB tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1331833867/
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın