TEB, Arşiv Görevlisi Alımları Yapacak!

TEB, Arşiv Görevlisi Alımları Yapacak! Detaylar İçin...

0
TEB, Arşiv Görevlisi Alımları Yapacak!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Arşiv Görevlisi (6 Ay-Geçici Süreli) pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Arşiv Görevlisi İş İlanı Detayları

Yayınlanan banka personel alımları kapsamında adayların

  • Önlisans mezunu olması,
  • MS Office uygulamalarını kullanabiliyor olması,
  • Uygulama mimarisi ve güncel bilgi teknolojileri konusunda tecrübe ve hakim olması,
  • Disiplinli ve detay hakimiyeti yüksek olması,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmaları gerekmektedir.

Aranan Personelin Görevleri Nelerdir?

Çalışmaya istekli olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen TEB, tüm adayların özlük dosyalarına personel evraklarının mevzuata uygun şekilde yerleştirilmesi işleminden ve özlük dosyasından muhafaza edilmesi gereken evrakların sisteme taranması ile ilgili işlerden sorumlu olacaktır.

Son Başvuru Ne Zaman?

Banka iş ilanı kapsamında tüm adayların her zaman müşteri, çözüm ve sonuç odaklı çalışmalarını istenip, tüm adayların yine analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş, öngörülü yaklaşımları sergileyebilecek pozisyonda olmaları, sorgulamayı sevmemeleri istenmektedir. Son başvuru tarihi 9 Şubat 2020’dur.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-arsiv-gorevlisi-6-ay-gecici-sureli-2375165
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın