Şekerbank Veritabanı Uzmanı/Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

0
Şekerbank Veritabanı Uzmanı/Uzman Yardımcısı Alımı Yapacak!

Şekerbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Veri Ambarı Yazılım Uzmanı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Veritabanı Uzmanı/Uzman Yardımcısı Alım Detayları

Söz konusu banka iş ilanı kapsamında adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmektedir. Bu bölümler Bilgisayar Mühendisliği ya da ilgili diğer ilgili Mühendislik bölümleridir.

Adayların MS SQL Server ve üzeri sistemlerin kurulumu, yönetim performans ve bakım işlerinin yürütülmesi kapsamında uzmanlık düzeyinde en az 1 sene tecrübe edinmiş olmaları, MS SQL veritabanı backup/restore, yüksek erişilebilirlik, çeşitli replikasyon teknolojileri ve felaket kurtarma (AlwaysOn ve Database Mirroring ) konularında tecrübeli olmaları istenmektedir.

Bankacılık sektöründe büyük ölçekli veritabanların da deneyim sahibi olan adayların banka iş başvurusu ön değerlendirme kapsamında değerlendirilecek olup, tüm adayların yeni teknolojik gelişmeleri takip etmeleri, ileri seviyede İngilizce biliyor olmaları,  bankacılık sektöründe kariyer hedeflemeleri istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise ve Üniversite)

Veritabanı Uzmanı/Uzman Yardımcısı alımlarında adayların analitik düşünme yapısının gelişmiş olmasına önem veren banka, buna ek olarak sorunları hızlı çözme yeteneğinin olması, koordinasyon yeteneklerinin gelişmiş olması, her zaman çözüm odaklı çalışmaları, ekip çalışmalarında başarılı olmaları ve erkek adayların ise askerliklerini yapmış olmaları istenmektedir.

Başvurular Ne Zaman Sona Erecek?

HSBC personel alımları için başvurular 12 Ağustos 2019’da sona erecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sekerbank-t-a-s-ms-sql-server-veritabani-uzmani-uzman-yardimcisi-2325497
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın