QNB Finansbank Kobi Pazarlama ve Portföy Yönetimi Yetkilisi Arıyor!

QNB Finansbank İstanbul şubesi için yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsetti.

Portföy Yönetimi Yetkilisi İlan Detayları!

QNB Finansbank Kobi Pazarlama ve Portföy Yönetimi Yetkilisi pozisyonu için alımlar İstanbul için yapılıyor. Bu nedenle sizlerin ya bu lokasyonda ikamet etmeniz ya da başvurunuzun kabul edilmesi durumunda İstanbul’da ikamet etmeye uygun olmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra banka iş başvurusu yapacaklarda bulunması gereken şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmanız,
  • Minimum 2 senelik Bankacılık tecrübenizin bulunması,
  • İlgili hinterland ta tecrübe sahibi olmanız,
  • Analitik düşünme yeteneğinizin gelişmiş olması,
  • Satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi olmanız,
  • MS Office paket programlarını en iyi şekilde kullanabiliyor olmanız,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması istenmektedir.

Bankacılık sektörünün Kobi Bankacılığı kolunda deneyiminiz bulunuyorsa QNB Finansbank Kobi Pazarlama ve Portföy Yönetimi Yetkilisi için yapacağınız başvurular ön değerlendirmeye alınacaktır.

QNB Finansbank Yeni Personel Alımı Son Tarih Ne Zaman?

QNB Finansbank bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere, Kobi Bankacılık alanı dahilince tecrübe sahibi olan, aktif şekilde satış yapabilme yeteneği bulunan, QNB Finansbank’a dahil olan müşterilerin sayısı genişletebilecek yeni Kobi Pazarlama ve Portföy Yönetimi Yetkilisi arıyor. QNB Finansbank Kobi Portföy Yönetici pozisyonu için son başvuru tarihi 16 Ağustos 2019’dur.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/qnb-finansbank-kobi-pazarlama-ve-portfoy-yonetimi-yetkilisi-2327236
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın