Ana SayfaBanka İş İlanlarıKuveyt Türk Katılım Bankası Avukat Alımları Başladı!

Kuveyt Türk Katılım Bankası Avukat Alımları Başladı!
K

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. tarafından yapılan banka personel alımları ile Avukat alımları yapılacağı duyuruldu.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Bünyesinde Çalışacak Avukatlar Aranıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede avukat ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan adayların üniversitelerin Hukuk fakültelerinden mezun olması gerektiği bildirildi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası başvuru sahiplerinin ayrıca mesleğinde 1-3 olmak üzere deneyimli olmasını, finansal kiralama firmalarının hukuk birimlerinde daha önce görev yapmış olmasını, borçlar hukuku, icra hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku, banka hukuku gibi alanlar öncelikli olacak şekilde ceza hukuku, vergi hukuku ve iş hukukunda bilgili olmasını da istiyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Yeni Personellerde Aranan Özellikler

Kuveyt Türk Katılım Bankası kariyer planına bankacılık alanında devam etmek isteyen avukatların başvurularını bekliyor. Banka iş ilanları kapsamında olan duyuruda adayların finansal kirala mevzuatlarına hakim olması, bu alandaki dava süreçlerinde daha önce görev almış olması, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olması gerektiğini de bildiriyor. Kuveyt Türk Katılım Bankası iş başvurusu yapacak kişilerin İstanbul ilinde ikamet etmesi de istenenler arasında yer alıyor.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Kuveyt Türk Katılım Bankası iş başvurusu yapacakların başvurularını 15 Ağustos 2019 tarihine kadar kabul edeceğini bildiriyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/kuveyt-turk-katilim-bankasi-a-s-avukat-2326220

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol