Ana SayfaKariyerİŞKUR Eleman Desteği Şartları!

İŞKUR Eleman Desteği Şartları!

İŞKUR Eleman Desteği Şartları! İŞKUR’un Sunduğu İstihdam Destekleri! İŞKUR Eleman Desteği Şartları! Detaylar İçin…

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu yazımız çoğunlukla daha önce girişimcilik programına katılıp belge almış, daha sonra ise hibeye hak kazanmış kişileri ilgilendiriyor gibi görünse de iş arayan kişilerinde bu yazıyı sonuna kadar okumalarını, bilgi almalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü bu konu en az işverenler kadar sizi de kapsıyor. O halde hazırsanız, İŞKUR Eleman Desteği Şartları konumuzun detaylarına geçiş yapıyoruz.

İŞKUR’un Sunduğu İstihdam Destekleri

Aslında İŞKUR o kadar fazla istihdam sağlıyor ki bunların hepsini buraya yazmamız imkânsız olmasa bile çok fazla zaman alacağından sadece genel kesimi ilgilendirecek bazı desteklerden bahsedeceğiz. 2017 YILI SONU 2018 YILI BAŞINDA ‘’Korkma İşçi Al’’ sloganıyla yeni bir istihdam yaratan İŞKUR, işverenlerin almış olduğu personellerin, sigortasını ve bir süre maaşını karşılıyor. 31 Aralık 2020 tarihine kadar personellerinizin giderleri İŞKUR tarafından sağlanıyor. İŞKUR Eleman Desteği konusunda tam bilgi almak isterseniz, resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. Sadece İşveren olmayıp, İŞKUR’a başvuran personel adaylarına ise fazlasıyla istihdam desteği veriliyor. Bunların başında çalışan anneye bakım desteği, yetim hakları, Yeşil Pasaport Kullanımı gibi destekler geliyor.

İŞKUR Eleman Desteği Şartları

Şunu belirtmek isteriz ki, yazılarımız her yeni gün güncelliğini kaybetmektedir. Mümkün olduğunca her gün sitemizi ziyaret ederek yeni konuları inceleyiniz. Burada belirteceğimiz şartlar belki yarın belki de ilerleyen zamanda değişiklik gösterebilir. Belirtilen şartlar bugün ve geçmişi kapsamaktadır. İŞKUR Destekleri konusunda çok fazla şart koymuyor. Sadece bir sizden bir bizden şartını iş sahiplerine iletiyor. Bu söylediğimiz şartı daha detaylı incelemek isterseniz, İŞKUR resmin sitesinde üye girişi yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...