İŞKUR Eleman Desteği Şartları!

İŞKUR Eleman Desteği Şartları! İŞKUR’un Sunduğu İstihdam Destekleri! İŞKUR Eleman Desteği Şartları! Detaylar İçin…

0
İŞKUR Eleman Desteği Şartları!

Bu yazımız çoğunlukla daha önce girişimcilik programına katılıp belge almış, daha sonra ise hibeye hak kazanmış kişileri ilgilendiriyor gibi görünse de iş arayan kişilerinde bu yazıyı sonuna kadar okumalarını, bilgi almalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü bu konu en az işverenler kadar sizi de kapsıyor. O halde hazırsanız, İŞKUR Eleman Desteği Şartları konumuzun detaylarına geçiş yapıyoruz.

Başlıklar

İŞKUR’un Sunduğu İstihdam Destekleri

Aslında İŞKUR o kadar fazla istihdam sağlıyor ki bunların hepsini buraya yazmamız imkânsız olmasa bile çok fazla zaman alacağından sadece genel kesimi ilgilendirecek bazı desteklerden bahsedeceğiz. 2017 YILI SONU 2018 YILI BAŞINDA ‘’Korkma İşçi Al’’ sloganıyla yeni bir istihdam yaratan İŞKUR, işverenlerin almış olduğu personellerin, sigortasını ve bir süre maaşını karşılıyor. 31 Aralık 2020 tarihine kadar personellerinizin giderleri İŞKUR tarafından sağlanıyor. İŞKUR Eleman Desteği konusunda tam bilgi almak isterseniz, resmi internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. Sadece İşveren olmayıp, İŞKUR’a başvuran personel adaylarına ise fazlasıyla istihdam desteği veriliyor. Bunların başında çalışan anneye bakım desteği, yetim hakları, Yeşil Pasaport Kullanımı gibi destekler geliyor.

İŞKUR Eleman Desteği Şartları

Şunu belirtmek isteriz ki, yazılarımız her yeni gün güncelliğini kaybetmektedir. Mümkün olduğunca her gün sitemizi ziyaret ederek yeni konuları inceleyiniz. Burada belirteceğimiz şartlar belki yarın belki de ilerleyen zamanda değişiklik gösterebilir. Belirtilen şartlar bugün ve geçmişi kapsamaktadır. İŞKUR Destekleri konusunda çok fazla şart koymuyor. Sadece bir sizden bir bizden şartını iş sahiplerine iletiyor. Bu söylediğimiz şartı daha detaylı incelemek isterseniz, İŞKUR resmin sitesinde üye girişi yapıp inceleme yapabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın