Ana SayfaBanka İş İlanlarıAlbaraka Türk, Bireysel Satış Uzman/Uzman Yrd. Alımı Yapıyor!

Albaraka Türk, Bireysel Satış Uzman/Uzman Yrd. Alımı Yapıyor!
A

Albaraka Türk, Bireysel Satış Uzman/Uzman Yrd. Alımı Yapıyor! Albaraka Türk Personel Alımları İş Başvurusu! Detaylar İçin...

-

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İş Satış Uzman/Uzman Yrd. pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Albaraka Türk Yeni Personel Alımı Detayları

Albaraka Türk iş ilanları kapsamında olan duyuruda Satış Uzman/Uzman Yrd. pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı. Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Üniversite mezunu olması,
  • İyi derecede Arapça ve İngilizce konuşabiliyor olması
  • Faizsiz bankacılık sektöründe çalışmak istiyor olması,
  • İletişim kabiliyeti yüksek olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • İstanbul Avrupa Yakasında ikamet eden/edebilecek olması gerekmektedir.

Albaraka Türk Personel Alımları İş Başvurusu

Albaraka Türk banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 3 Şubat 2020 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Albaraka Türk Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-bireysel-satis-uzman-uzman-yrd-avrupa-yakasi-2422003

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,356TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol