Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizbank Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi Aradığını Duyuruyor!

Denizbank Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi Aradığını Duyuruyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi alımı yapacağını açıkladı.

Denizbank Yeni Personeller Arıyor

Denizbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonun Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi olduğu bildirildi. Denizbank banka iş başvurusu sahiplerinde aradığı özellikleri ve şartları da belirtti. Buna göre kariyer planlarına bir bankada devam etmek üzere iş başvurusu yapmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, Matematik, İşletme, İstatistik veya Ekonomi veya benzer bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca tercihen 2-4 yıla kadar Ticari ve/veya Bireysel Pazarlama, Ürün, Segment Yönetimi veya CRM konusunda tecrübeli olması da gerekiyor. Denizbank işe alımlarla ilgili yaptığı bilgilendirmede ikna yeteneği güçlü, iletişim konusunda başarılı, verilen hedeflere yönelik şekilde çalışabilecek, müşteri memnuniyetine odaklı kişilerin başvurularını kabul ettiğini bildiriyor. İş başvurusu yapan adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olması ve dünyadaki yenilikler ve yeni ürün veya hizmet gelişmeleri hakkında araştırmacı olması gerekiyor.

Denizbank Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Denizbank iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapan kişiler işe alınmaları halinde Banka’nın yeni, ön plana çıkacak, daha fazla müşteriye ulaşacak, karlı, büyüme odaklı ve sürekliliği olan ürün yönetimi stratejileri ile çalışacaktır. Kredi Kartları ürün yönetimi stratejisinin uygulanmasından sorumlu olacaklar. Denizbank iş başvuruları 30 Eylül 2109 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-kredi-kartlari-urun-yonetimi-yetkilisi-2351838
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.