Denizbank Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi Aradığını Duyuruyor!

Denizbank banka iş ilanları kapsamındaki duyurusunda Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi alımı yapacağını açıkladı.

Denizbank Yeni Personeller Arıyor

Denizbank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda açık pozisyonun Kredi Kartları Ürün Yönetimi Yetkilisi olduğu bildirildi. Denizbank banka iş başvurusu sahiplerinde aradığı özellikleri ve şartları da belirtti. Buna göre kariyer planlarına bir bankada devam etmek üzere iş başvurusu yapmak isteyen adayların üniversitelerin 4 yıllık Mühendislik, Matematik, İşletme, İstatistik veya Ekonomi veya benzer bölümlerinden mezun olması gerekiyor. Adayların ayrıca tercihen 2-4 yıla kadar Ticari ve/veya Bireysel Pazarlama, Ürün, Segment Yönetimi veya CRM konusunda tecrübeli olması da gerekiyor. Denizbank işe alımlarla ilgili yaptığı bilgilendirmede ikna yeteneği güçlü, iletişim konusunda başarılı, verilen hedeflere yönelik şekilde çalışabilecek, müşteri memnuniyetine odaklı kişilerin başvurularını kabul ettiğini bildiriyor. İş başvurusu yapan adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olması ve dünyadaki yenilikler ve yeni ürün veya hizmet gelişmeleri hakkında araştırmacı olması gerekiyor.

Denizbank Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Denizbank iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapan kişiler işe alınmaları halinde Banka’nın yeni, ön plana çıkacak, daha fazla müşteriye ulaşacak, karlı, büyüme odaklı ve sürekliliği olan ürün yönetimi stratejileri ile çalışacaktır. Kredi Kartları ürün yönetimi stratejisinin uygulanmasından sorumlu olacaklar. Denizbank iş başvuruları 30 Eylül 2109 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-kredi-kartlari-urun-yonetimi-yetkilisi-2351838
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın