Ana SayfaBanka İş İlanlarıING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi Arıyor!

ING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi Arıyor!
I

-

ING Bank İstanbul(Avr.) şubesi için yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsetti.

ING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi İlan Detayları!

ING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi pozisyonu için alımlar İstanbul için yapılıyor. Bu nedenle sizlerin ya bu lokasyonda ikamet etmeniz ya da başvurunuzun kabul edilmesi durumunda İstanbul(Avr.)’da ikamet etmeye uygun olmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra banka iş başvurusu yapacaklarda bulunması gereken şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmanız,
  • İlgili sektörde 1 yıl, toplamda 3 yıl tecrübenizin bulunması,
  • MS Office programlarını kullanabiliyor olmanız,
  • Müşteri odaklı çalışabiliyor olması,
  • Ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmanız,
  • İnsan ilişki ve iletişiminizin kuvvetli, ikna yeteneğinizin gelişmiş olması istenmektedir.

ING Bank Yeni Personel Alımı Son Tarih Ne Zaman?

Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere, bankamız uygulamaları ve İş Ortaklıkları Satış stratejileri doğrultusunda kendisine bağlı iş ortaklıkları kapsamındaki noktaların ürün satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak ve takibini yapmak için yeni İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi arıyor. ING Bank iş başvurusu son tarih 23 Eylül 2019’dur.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-is-ortakliklari-bayi-yonetim-servisi-yetkilisi-2348202

 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol