ING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi Arıyor!

0
ING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi Arıyor!

ING Bank İstanbul(Avr.) şubesi için yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde yeni personel ihtiyacından bahsetti.

ING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi İlan Detayları!

ING Bank İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi pozisyonu için alımlar İstanbul için yapılıyor. Bu nedenle sizlerin ya bu lokasyonda ikamet etmeniz ya da başvurunuzun kabul edilmesi durumunda İstanbul(Avr.)’da ikamet etmeye uygun olmanız gerekiyor. Bunların yanı sıra banka iş başvurusu yapacaklarda bulunması gereken şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmanız,
  • İlgili sektörde 1 yıl, toplamda 3 yıl tecrübenizin bulunması,
  • MS Office programlarını kullanabiliyor olmanız,
  • Müşteri odaklı çalışabiliyor olması,
  • Ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmanız,
  • İnsan ilişki ve iletişiminizin kuvvetli, ikna yeteneğinizin gelişmiş olması istenmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

ING Bank Yeni Personel Alımı Son Tarih Ne Zaman?

Türkiye’nin önemli bankalarından bir tanesi olan ING Bank, bünyesi dahilinde çalıştırmak üzere, bankamız uygulamaları ve İş Ortaklıkları Satış stratejileri doğrultusunda kendisine bağlı iş ortaklıkları kapsamındaki noktaların ürün satış hedeflerinin gerçekleşmesini sağlamak ve takibini yapmak için yeni İş Ortaklıkları Bayi Yönetim Servisi Yetkilisi arıyor. ING Bank iş başvurusu son tarih 23 Eylül 2019’dur.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül
https://www.kariyer.net/is-ilani/ing-bank-a-s-is-ortakliklari-bayi-yonetim-servisi-yetkilisi-2348202

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın