TEB Tüketici Kredileri Pazarlama Analitiği Yöneticisi Alımı Yapıyor!

0
TEB Tüketici Kredileri Pazarlama Analitiği Yöneticisi Alımı Yapıyor!

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Tüketici Kredileri Pazarlama Analitiği Yöneticisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda Tüketici Kredileri Pazarlama Analitiği Yöneticisi pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin mühendislik, işletme ve ekonomi fakültelerinden mezun olması,
  • Tercihen Finans sektöründe, pazarlama, ürün yönetimi ve kampanya yönetimi alanlarında iş tecrübesi olması,
  • SAS ve MS Office programlarını iyi seviyede kullanabiliyor olması,
  • Analitik, proaktif, stratejik, yenilikçi bakış açısına, etkili iletişim becerilerine ve ekip çalışması ruhuna sahip olması,
  • Koordinasyon, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş olması,
  • İleri düzeyde İngilizce bilgisinin olması (Pozisyon expat bir yöneticiye rapor etmektedir) gerekiyor.

Banka iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini tamamlamış olmaları isteniyor.

TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu

TEB banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Türk Ekonomi Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1357423006/?refId=4643745501565098387216&trk=d_flagship3_company
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın