Fiba Portföy/Muhasebe & Operasyon Birim Yöneticisi Alımı Yapıyor!

0
Fiba Portföy/Muhasebe & Operasyon Birim Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Fibabanka A.Ş. tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Fiba Portföy/Muhasebe & Operasyon Birim Yöneticisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Fiba Portföy/Muhasebe & Operasyon Birim Yöneticisi için Aranan Şartlar Nelerdir?

Banka iş ilanlarında Fiba Portföy/Muhasebe & Operasyon Birim Yöneticisine yer veren Fibabanka’nın ilan için aradığı şartlar arasında;

  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olması,
  • Sermaye piyasaları sektöründe (özellikle portföy yönetim şirketi, aracı kurum veya yatırım ortaklığı gibi) en az 10 yıl tecrübesi olması,
  • Şirketlerin muhasebe, operasyon, insan kaynakları ve nakit yönetimi departmanlarında deneyimli olması,
  • İleri seviyede Excel bilgisi olması,
  • Ekip çalışmasına uyum sağlaması gerekmektedir.

Fiba Portföy/Muhasebe & Operasyon Birim Yöneticisi İş Başvuruları

Fiba Portföy bu pozisyona dair iş başvurularını 29 Eylül 2019 tarihine kadar kabul ediyor. İşe alınan yeni personeller İstanbul’da çalışacaklardır.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-fiba-portfoy-muhasebe-operasyon-birim-yoneticisi-2351144
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın