Vakıfbank’tan Tarım Üreticileri İçin Tarım Kart

0
Vakıfbank’tan Tarım Üreticileri İçin Tarım Kart

Vakıfbank’tan Tarım Üreticileri İçin Tarım Kart

Tarım karta göre girdileri bekletmeden alma imkanına sahipsiniz. Bu sayede ödemelerinizi hasat zamanına erteleyebilirsiniz. Tarımsal faaliyetleriniz esnasında ihtiyaç duyulan girdilerinizi finanse edebilirsiniz. Tarım kartın sizlere sunduğu indirimli faiz oranı, ödemesiz dönem gibi birçok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca nakit ihtiyaçlarını için de nakit çekim imkanınız içerisinde tarım kart ile nakit kredi kullanabilirsiniz.

Tarım üreticilerine sunulan fayda bu kadar ile de kalınmıyor. Sahip olduğunuz tarım kartın son ödeme tarihini de hasat döneminize göre belirleme imkanına sahipsiniz. Ve böylece her ay değil, yılda bir kez ödeme yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Tarım kart aracılığı ile internet şubelerinden, ATM’lerden, mobil bankacılıktan, PTT ATM’lerinden sınırınız dahilinde nakit kredi kullanabilme imkanına sahipsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Ağustos)

Avantajlı Alışveriş İmkanı

Tarım kart ile avantajlı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Tarım için gerekli olan; tohum, gübre, yem, akaryakıt, zirai ilaç gibi malzemelere için tarım kartı kullanabilirsiniz. Ve bu alışverişler için 6 aya kadar geçerli olan faizsiz alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tarım Kart Ödeme Şekilleri

Ayrıca tarım kart ödemelerinizi erken de yapabilirsiniz. Daha sonra da aynı şekilde tarım kartı kullanmaya devam edebilirsiniz. Paylaşılan borç bilgilerinden ve hesap özetlerinden ne kadar tutarda harcamalarınızın olduğunu öğrenebilir, hesaplarınızı ona göre kontrol altına alabilirsiniz. Bu bilgilendirmeleri beklemeden sizde bakiyenizi sorgulayabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Borç bilgilerinizi; e posta yolu ile ATM’ler aracılığıyla, şubelerden ve sms yolu ile öğrenebilirsiniz. Ayrıca borçlarınızı da ATM’lerden, şubelerden, otomatik ödeme talimatı ve mobil bankacılık yolu ile ödeyebilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın