ING Bank Özel Bankacılık Ürünleri

INGBank özel bankacılık ürünlerden bir tanesi vadeli mevduat hesabı olarak görülüyor. İnternet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan çok rahat bir şekilde açabileceğiniz vadeli hesap kazancınıza kazanç katmaktadır. Açmış olduğunuz Türk Lirası hesabınız ile avantajlı faiz imkanları ile kazanabilirsiniz. Eğer hesabınızı internet bankacılı aracılığı ile açtıysanız vadesi dolduğunda otomatik olarak yenilenecektir. Bu hesabı telefondan, internetten ya da en yakın İNG bank şubesine gelerek açtırabilirsiniz.

Ing bank özel bankacılık kredi kartı da özel ürünler arasında yer almaktadır. Yalnızca size özel olan bu kart ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu kartı alabilmek için en yakın şubeye gidip başvuruda bulunmanız gerekiyor. Bu ürünün özelliklerine baktığımızda; özel şoförlü transfer hizmetini 1 kilometresi 1.5 TL olarak alabiliyorsunuz. Kazandığınız bonusların değerini 3 katına kadar arttırabiliyorsunuz. Bu kartı günlük yaşantınızın her yerinde kullanabilirsiniz. Pazartesi ile cumartesi arasında 24 saat boyunca özel bankacılık hizmetlerini arayarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

ING Ara Ödemeli Mevduat Hesabı

Bu hesaba göre de uzun vadede cazip faiz oranlarıyla değerlenen yatırımlarınız ile düzenli gelir sağlayabilirsiniz. Hesabı açtırmak için şubeye kadar gitmenize gerek yoktur. Bunun için internet bankacılığından faydalanabilir ve hesabınızı kolayca açtırabilirsiniz. Bu hesabın bazı özelliklerine göz attığınızda; piyasa düzeyinde faiz oranları değişse bile siz sabit faizinizle bu durumdan etkilenmezsiniz. Birikimlerinizi ister TL isterseniz de başka bir döviz cinsi ile gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyaç duymanız halinde birikimlerinizi aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık olarak alabilir ve kullanabilirsiniz. Faiz gelirlerinizi hesap açılış tarihinde belirlediğiniz ödeme tarihlerinde çekebilirsiniz. Ve bu vadeli mevduat hesabını açtırırken an az 1 yıllık açtırabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.